21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Yalan Yazan basın hakkında suç duyurusunda bulunacağız…

AK Parti ilçe Başkanlığı aylık danışma toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti İlçe başkanı Avni Erdoğan, partilerine Beypazarı Belediye başkan aday adaylığı ve Belediye meclis üyeliği başvurularının sürdüğünü başvurularının 1 Kasım 2013 Cuma günü son bulacağını söyledi.

Erdoğan, AK Partinin temayül yoklaması sonrası, temayülde kullanılan zarfların açılmadan mühürlü torbalara koyularak, Genel Merkeze götürüldüğünü ifade eden Avni Erdoğan, “sonuçlar hakkında Genel merkez bir açıklama yapmamıştır. Buna rağmen bazı internet sitelerinde ve gazetelerde sonuçlar hakkında bazı yorumlar yapılmış, hatta sonuç bildirenler olmuştur. Sonucu açıklanmayan ve açılmayan zarfların içi nasıl görülmüş bunu anlamak mümkün değil” dedi.

“Yalan Yazan basın hakkında suç duyurusunda bulunacağız”

Mühürlü torbaların içinde ve temayül yoklamasında Beypazarı’nı bulmuşlar ve hemen içinden çıkan sonucu görüvermişler ve ona göre yorumlarda bulunulduğunu bunun çok yanlış ve gerçeği yansıtmadığını ifade den AK Parti İlçe başkanı Ani Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

Akıllara sağlık  İnşallah bu tip yazıların arkasında Aday adayı arkadaşlar yoktur. Bu tip haberleri yapan, isimleri bizce bilinen basının, bu yalan haberlerini kısa sürede tekzip etmelerini bekliyoruz. Aksi halde yasal yönden müracaatta bulunarak haklarında suç duyurusunda bulunurken, bizlerde yalan haber karşısında hakkımızı arayacağız ve bu konunun da halkımız tarafından bilinmesini, kamuoyuna arz ederiz. Ayrıca, YSK’nun yasak sürecinde bu tip yalan haber yapanların ve aslı astarı olmayan haber yazanların takibi konusunda da Cumhuriyet Savcılarımızı göreve davet ediyorum'' dedi.

Benzer yazılar