28 Ekim, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Tuncer Kaplan’a İlgi Büyüktü…

Beypazarı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet YAYIN, Beypazarı Ak Parti Medya ve Tanıtım Başkanı Murat YILDIRIM, Beypazarı Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin DEMİREZEN, Ak Parti Beypazarı Kadın Kolları Başkanı ve üyeleri ve birçok parti üyesi ile bugün Köst, Yukarı güney, Aşağı Güney, Dağşıhlar, Doğanyurt, Dudaş, Yıldız ve Nuh Hoca Köylerini ziyaret ettiler.

Cumartesi günü Köy gezilerine başlayan Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, Sarıağıl, Çakıloba, Bağözü, Sekli, Kaplan, Hırkatepe ve Kozağaç köylerinin ardından bugün köst, Yukarı Güney, Aşağı Güney, Dağşıhlar, Doğanyurt Dudaş, Yıldız ve Nuh Hoca köyleri ile devam etti.

TUNCER KAPLAN’A İLGİ BÜYÜKTÜ

Beypazarı ilçesine bağlı 68 köyün 3′te 1′ini dolaşan Tuncer KAPLAN, Nuh Hoca Köyünde Beypazarı’nın renkli simalarından olan ZELİHA teyze ile bir araya geldi. Nuh hoca köyünde bir çiftin nişan törenine de katılan KAPLAN, çiftlere mutluluklar dileyerek, yüzüklerini taktı.

Gittiği köylerde büyük ilgi ile karşılanan Beypazarı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, köylülerin sorunlarını tek tek dinleyerek, ” Allah nasip ederde Belediye Başkanlığına sizlerin oylarıyla seçilirsem, her isteğinizle tek tek ilgileneceğim” mesajını verdi.

Benzer yazılar