18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Tuncer Kaplan Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti…

Ak Parti Belediye Başkan Adayı  Tuncer Kaplan ve Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri bugün saat 14:00'te kaymakam Mustafa Kaya'yı makamında ziyaret etti.

Kaymakam ile kısa süre sohbet eden ekip iyi niyet temennileriyle kaymakamlık binasından ayrıldı. Daha sonra Beypazarı vergi dairesine geçen teşkilat üyeleri burada çalışan memurları ve Vergi Dairesi Müdürü Halil İbrahim Özkum'u makamında ziyaret etti.Özkum'a Projelerini anlatan teşkilat üyeleri kısa bir sohbette burada gerçekleştirdi.

İnözü Vadisinde bulunan mağaraların bir an önce turizme kazandırılması hususunda tavsiyede bulunan Özkum'a parti üyeleri gerekli projelerini anlatarak ilave olarak ilçeye kurulacak teleferik sistemini ve yemeklerimizin geliştirilmesi konusunda gerekli çalışmalarını anlattı. 

Özkum ; Beypazarında düzenli ödenen vergi miktarı % 80 civarında ayrıca 6111 sayılı  kanun ile bir çok esnaf ve vatandaşımızın borcunu yapılandırdığı ve büyük oranda borçlarını ödediğini fakat bazı küçük işletmelerin halen sorunu olduğunu ve gerekli borçları taksitlendirme ile çözüme kavuşturduklarını, Ancak yapılandırma için başvurularda bir azalma yaşandığını belirtti.

Hurda araçların toplanması ile ilgili olarak trafik şubelerine başvurulması halinde araçların trafikten kaldırılabileceğini belirten Özkum bu sürenin 2014 yılı sonunda biteceğini kaydedetti. Kısa süren görüşmeden sonra taraflar iyi niyet temennilerini sunarak ayrıldı

Benzer yazılar