18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Osmanlı Ocakları Basın Toplantısı Düzenledi…

Osmanlı Ocakları ilçe Başkanı Ali Hancıoğlu’ndan Basına Kahvaltı

Osmanlı Ocakları ilçe Başkanı Ali Hancıoğlu, bu sabah ilçede görev yapan basın mensuplarına verdiği kahvaltıda bir araya gelerek, Osmanlı ocaklarını kuruluş amacı ve Osmanlı ocakları nedir, ne yapmaya çalışacaktır, gibi konularda önemli açıklamalarda bulundu,Osmanlı Ocakları ilçe Başkanı Ali Hancıoğlu, Kahvaltının ardından düzenlediği basın toplantısında; Beypazarı Osmanlı Ocaklarının 25 Mart 2015 Çarşamba günü açılışını yapacaklarını söyledi:

Değerli basın mensupları aracılığı ile Beypazarı halkını Osmanlı sevdalılarını, Osmanlı Ocaklarını açılışına davet ettiğine değinen Hancıoğlu, şunları kaydetti:

Osmanlı Ocaklarının burada genel bir tanımını yapmak gerekirse; Osmanlı Ocakları Nedir? ne anlama gelir bunları kısaca özetleyeyim. Osmanlı Ocakları 205 yılında Dergi olarak faaliyete başladı. 2009 yılında Dernek haline dönüştü.201–2015 yıllarlında çok ciddi bir atılım ve çalışma göstererek, Türkiye’nin tüm il ilçelerde yapılanmasını tamamladı. Osmanlı Ocakları sivil bir toplum kuruluşudur. Osmanlı Ocakları; Osmanlı Medeniyetini yaşamak, yaşatmak ve yaşatmak içinde ciddi anlamda mücadele veren sivil toplum kuruluşudur. Bizde Beypazarı ilçesinde kuruluşumuzu tamamladık ve 25 Mart 2015 Çarşamba günü saat 13.30’da Hanlarönü meydanında bulunan Osmanlı Ocaklarının açılışını yapacağız ve Tüm Beypazarı Halkını ve Osmanlı sevdalılarını açılışımıza bekliyorum.

Benzer yazılar