18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Özer Kasap Projelerini Açıkladı…

Milliyetçi Hareket Partisi Proje Tanıtım Toplantısı yapıldı. 5 mart 2014 Çarşamba akşamı saat 20.00 da başlayan toplantıda MHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Özer Kasap seçildiği takdirde gerçekleştirecekleri projelerini halka tanıttı. Toplantıya MHP Ankara milletvekili Prof. Dr. Mustafa Erdem, Ülkücü camianın sevilen şairlerinden Aşık Şevkati, MHP Beypazarı İlçe Teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

Program İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı. MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Erdem bir konuşma yaparak son dönemde yaşanan olaylara dikkat çekti. Erdem konuşmasında Akp hükümetinin bugüne dek yaptığı politikayı eleştirerek '' Geldikleri tarihten itibaren Türkiyeyi sıfır sorun diyerek İslam ülkeleri dahilolmak üzere birçok ülkeyle sorunlu hale getirdiklerini, demokratik açılım laflarıyla pkk önünde diz çöktüklerini, uyguladıkları politika sayesinde ayakkabı kutucuklarını doldurmak suretiyle milletin malını nasıl gasp ettiklerini anllattı. Erdem konuşmasında '' Vatan olmadan şeref, haysiyet en önemlisi İslam olmaz. Devletsiz de vatan olmaz. Gelin görünki şuanki ortam devletten intikam almak isteyen mahluklarla doludur. Bu yüzden vatanınıza, devletinize, namusunuza Beypazarına sahip çıkın'' diyerek konuşmasını tamamladı.

Daha sonra projeler sinevizyon gösterisiyle halka tanıtıldı. Öne çıkan projeler arasında en çok dikkat çekenler Eko Park, Alışveriş Merkezi, Çocuk Oyun Parkı, Nikah salonu, Yeni bir Camii, Taziye Yeri, Şadırvan, Kültür Sarayı, Sivil Hava Alanı Dikkat çekti.

Proje tanıtımından sonra konuşma yapan Dr. Özer Kasap Bizim için şu anki Kızıl Elma 30 Martta BeypazarıBelediye Başkanlığıdır. Aksi bir durumun yaşanmasını ise şöyle yorumladı '' Diyelimki Akp belediye başkanlığını kazandı acaba Beypazarını Başbakan mı, Melih gökçekmi yönetecek. Seçilen Belediye başkanı bu yönetimin neresinde olacak meclis sadece parmak kaldırma meclisi mi olacak''. konuşmacıların ardından

Beypazarı Belediyesi eski Meclis üyelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketleri verildi. Daha sonra partiye yeni katılan üyelere rozet takılmasının ardından program son buldu. Toplantının bir hayli kalabalık ve coşkulu geçmesi dolayısıyla gövde gösterisi niteliğindeydi.

Haber-Seyit Çakır

Benzer yazılar