20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Özer Kasap Projelerini Açıkladı…

Milliyetçi Hareket Partisi Beypazarı İlçe Teşkilatı düzenlediği basın toplantısı ile projelerini anlattı.

MHP İlçe Başkanı Ahmet Uzunoğlu , MHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Özer Kasap , Belediye Meclis Üyeleri Beypazarı için hazırladıkları projeleri basın mensupları ile paylaştı. İlçe Başkanı Ahmet Uzunoğlu yerel basının şimdiye kadar hep göz ardı edildiğini belirterek , “Yerel basın güçlü olmak zorunda. 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri zaferle geçtiğimiz takdirde , basın mensuplarına Belediye bünyesinde mutlaka yer vereceğiz.” dedi. 

Belediye Başkan Adayı Doktor Özer Kasap  ; “Beypazarı için çılgın projelere imza atmak yerine , yapılabilir , uygulanabilir projeler ürettik . Projelerimiz ile Beypazarı’mızı daha yaşanılabilir kent haline dönüştüreceğiz.” ifadelerini kullandı. Milliyetçi Hareket Partisi hazırladıkları birçok proje arasından 44 tanesini basın mensupları ile paylaştı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ RENCİDE EDİLMEDEN, YARDIM EDECEĞİZ

İlçenin kanayan yaralarının başında yer alan ihtiyaç sahiplerinin yardım alması hususunu Hilal Kart projesi ile yaşama geçireceklerini belirten Kasap ; “İlçede ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızı kuracağımız bir komisyon ile belirleyeceğiz. Hilal Kart adını verdiğimiz karta aylık olarak yükleyeceğimiz miktarla , vatandaş 12 ay boyunca ihtiyaçlarını giderebilecek. Bu kartla hedeflediğimiz en önemli konu ise , marketler zincirlerinin ilçeyi istila etmesi ile zor duruma düşen yerli esnafımıza büyük bir destek kapısını da aralamış olacağız. İhtiyaç sahibindeki kart ile sadece yerli esnaftan alışveriş yapılabilecek. Bu uygulama MHP’li birçok belediye tarafından başarı ile uygulanmakta.” dedi.

BEYPAZARI HER YERDE BİR VE BERABER OLACAK

Kasap , “Bildiğiniz üzere doktorluk mesleğini yapıyorum. İlçeden Ankara’daki hastanelere sevk edilen vatandaşlarımız buralarda mağdur oluyorlar. Bu durumu gidermek için , Hemşeri Kartı projemiz hayata geçecek. Ankara başta olmak üzere burada belirleyeceğimiz arkadaşlarımıza ulaşacak olan hemşerilerimize bu arkadaşlarımız  yardımcı olacak. Tüm işlemler kendileri tarafından yapılarak mağduriyetler ortadan kaldırılacak. Ankara’da bulunan Beypazarı Vakıf ve Dernekleri ile görüşmelerimiz yapıldı. Vakıflara ait alanlara kurulacak olan yapılarda , Beypazarılı hemşerilerimiz konaklama sorunu da gidecek.” dedi.

KÖYLÜ KADINLARIMIZ PAZAR KÖŞELERİNDE ÖKSÜZ KALMAYACAK

Her Çarşamba günü ilçe merkezine kurulan  Çarşamba Pazarında esnafın büyük sorunlar yaşadığını belirten Kasap ; “Köylü Pazarı projesi ile Suluhan’da yedi gün boyunca kurulacak pazarla bu sorunu ortadan kaldıracağız. Buraya kurulacak Pazar yerinde organik ürünlerin satışı yapılarak , turizme büyük destek olacağız.” dedi. 

KALDIĞIMIZ YERDEN HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

Spor kompleksi , Belediye Arge projesi , Hıdırlık Tepesi , Otopark sorunu Sanayi Geliştirme , Kamyon garajı , Kültür Gezileri , Hayvan Pazarı ,Sivil Havaalanı i Üniversite , Avm ,Aile Yaşam Merkezi , Ekolojik Park , Aqua Park projeleri ile Beypazarı’nın çehresinin değişeceğini söyleyen Kasap ; “Bizler yapılanları devam ettirirken , hazırladığımız uygulanabilir projeler ile ilçeyi cazibe merkezi haline tekrar getireceğiz.” İfadelerini kullandı.

 

Benzer yazılar