21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Ne Vatandaş Çile Çeksin, Ne de Şoförler…

CHP Beypazarı Adayı Dr. Abdullah Özdemir Şoförlerin Dertlerini Dinledi.

CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir, CHP İlçe Başkanı Ali Uysal ve yönetim kurulu eşliğinde dolmuşcularımızı ziyaret ederek, sorun ve isteklerini dinledi.

Dolmuş şoförleri tarafından çok sıcak bir şekilde karşılanan Dr. Abdullah Özdemir, dolmuşcuların sıkıntıları, sorunları ve hizmetleri hakkında bilgi aldı. Dolmuşcular birçok hatta boş gidip geldiklerini, kazanç sağlayamadıklarını, anayoldaki kavşakların kapatılması ve çarşı içindeki durak yerleri ile ilgili sorunlarını anlattılar.

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan CHP Adayı Dr. Abdullah Özdemir, "Yaz ve kış aylarında zor şartlar altında çok önemli hizmet veriyorsunuz.Bizler Beypazarı'nın ve sizlerin sorunlarını çözmek için yola çıktık.İnsanlarının sorunlarının çözüldüğü, daha mutlu bir Beypazarı için hizmet etmek istiyoruz." diyerek "Hiçbir proje sizin görüşünüz alınmadan, sizinle konuşulmadan hayata geçmeyecek. Çoğulcu yönetim anlayışımıza uygun olan hizmet anlayışımızla sorunların ortadan kalktığını hep birlikte göreceğiz.Eşit, tarafsız ve adil bir yönetim modelini oluşturacağız."şeklinde konuştu.

Beypazarı'nın sorunlarını çözmek için projelerini hazırlayan Dr. Abdullah Özdemir, Beypazarı'nın şehir planlamasına sahip olmamasından dolayı son zamanlarda trafik sorununun içinden çıkılmaz ve çözülememesinin nedeninin "Yönetememezlik" olarak nitelendirerek,"Beypazarı'nın trafik sorununuda biz çözeceğiz.Dolmuş güzergahlarında çeşitli düzenlemelere giderek, sizlerin rahat çalışmasını sağlayacak projeler üreteceğim.Dolmuşcularımızı ve halkımızı rahatlatacağız." dedi.

CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir'in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren dolmuşcular, ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade etti.

Beypazarı'na yakışır, modern bir Kamyon Garajı için proje çalışması içindeyiz

Çalışmaları büyük bir tempo içinde sürdüren CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir'in sonraki ziyareti Nakliyeciler Kooperatifine oldu.

Çalışmalarını büyük bir tempo içinde sürdüren CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir'in sonraki ziyareti Nakliyeciler Kooperatifine oldu. Kooperatif Başkanı Adem Çelik'in Kooperatifle ilgili verdiği bilgide"Kooperatif üyelerinin ağırlıklı olarak trona madeni nakliyesinde çalıştıklarını" belirterek "Beypazarı'nda yapımına başlanan Kamyon Garajının yerinin Milli Emlak'a ait olmasından dolayı atıl hale geldiğini ve üyelerinin Garaj sıkıntısından dolayı zor durumda kaldıklarını" dile getirdi.

CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir'de "Kamyon Garajı ile ilgili sorunun daha önce yaptığı Şoförler Odası ziyaretinde Başkan Kemal Kara tarafından da dile getirildiğini ve sorunun aşılması için üzerinde çalıştıklarını"belirterek "Şehrimizin mahalle ve sokak aralarında park etmiş kamyonlar hem nakliyecilerimizi hem de halkımızı rahatsız etmektedir.Ekibimizle Beypazarı'na yakışır, modern bir Kamyon Garajı için proje çalışması içinde olduklarını" söyledi.

Benzer yazılar