21 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

MHP den İttifakın düşmanı çok…

MHP genel başkan yardımcısı Yaşar YILDIRIM  3. Bölge milletvekili adayları ile bugün ilçemizde ziyaretlerde bulunarak seçim irtibat bürosu açılışıyla seçim çalışmalarını ilçemizde başlattı.

Bankalar Caddesi üzerindeki seçim bürosunun açılışında konuşma yapan YILDIRIM:  oluşturulan Cumhur ittifakının düşmanlarının çok olduğunu buna rağmen halkımız tekrar kararını doğru yönde verip gereken cevabı verecektir açıklamalarında bulundu.

“Bu ittifakla birlikte yeni bir seçime gidiyoruz. Tabiki ittifakı eleştirenler çok. İttifakın düşmanları çok. İttifakın ana gayesi nedir?. 15 Temmuz gecesi bu ülkeye kimler sahip çıktıysa, bunların bir arada olmasıdır. Sağdan soldan, yok bu size şunu dedi, siz bunu dedeniz. Nasıl bir araya geldiniz, şu şunu yaptı bu bunu yaptı sesleri geliyor. Bizim için aslolan Devlettir. Devlet uçurumun kenarındayken, ülke bir yana kayarken, ülkemizin beka sorunu söz konusuyken, şu bize bunu dedi, bu bunu dedi, söylemlerle biz hesap yapmayız. Bu ülkenin sigortası Milliyetçi Hareket Partisidir. Gerektiği zaman gerektiği yerde gereken tavrı her yerde koyar. MHP’nin asıl hedefi devlettir. Devlet olmazsa ülke olmaz. Ülke olmazsa vatan olmaz. Vatan olmazsa millet olmaz.”

Açılışı yapılan Seçim bürünün ardından Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 3. Bölge milletvekili Adayı Yaşar Yıldırım ve beraberindekiler İlçe başkanı Hamdi Ayanoğlu ile birlikte sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile AK parti seçim koordinasyon merkezine ziyarette bulunarak, seçim çalışmaları dolayısıyla başarı dileklerinde bulunarak, hayırlı osun temennisinde bulundu.

Benzer yazılar