20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Kurtuluş mahallesi muhtarı Musa Uysal mahallesinde 25 çocuğa ayakkabı dağıttı…

Türkiye Muhtarlar federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Kurtuluş mahalle muhtarı Musa Uysal, mahallesinde yaşayan dar gelirli ailelerin çocuklarına ayakkabı yardımı yaptı.
 

Kurtuluş mahallesi muhtarı Musa Uysal mahallesinde 25 çocuğa ayakkabı dağıttı.Muhtar Musa Uysal, kendisine bu konuda desteklerini esirgemeyen hayırseverlere de teşekkür etti.Kurtuluş mahallesi muhtarı Musa Uysal mahallesinde belirlediği fakir ve dar gelirli ailelerin çocuklarına okulların açılması nedeniyle ayakkabı dağıtarak öğrencileri sevindirdi.

Muhtarlık bürosunda, ayakkabıları öğrencilere teslim ederken, ayakkabıları çocuklarıyla birlikte almaya gelen aileler, muhtara teşekkür ettiler.

Fakirlere ve fakir ailelere yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Kurtuluş Mahallesi muhtarı Musa Uysal, önümüz kış mevsimi onlara yakacak temininde bulunmaya ve evlerine kadar kömürlerini teslim etmeye devam edeceğini belirtti.Kurtuluş mahallesi muhtarı Musa Uysal onların hayır dualarını almanın kendisi için en büyük kazanç olduğunu söyledi.

Benzer yazılar