20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Dr. Özer Kasap Park Termik Çalışanlarıyla Yemekte Buluştu…

Mhp Belediye Başkan Adayı Dr. Özer Kasap Park Termik Çalışanlarıyla Yemekte Buluştu.

Dr. Özer Kasap park termik çalışanlarının sıkıntılarını çektikleri zorlukları dinledi.Kendisininde park termikte görev aldığını belirten Dr. Özer Kasap, bu sıkıntıları bizzat kendisininde çektiğini ve konuya tamamen hakim olduğunu belirtti.

Dr. Özer Kasap, sabah erken saatlerde ve gece geç saatlerde otobüs beklerken çektikleri sıkıntıların hepsini kendisininde yaşadığını söyledi.Allah nasip ederse bu sorunları hep beraber ortadan kaldıracağız diyen Dr. Özer Kasap, çalışan işçilerimizi mağdur etmemek için elimizden geleni yapacaklarını belirtti.Ben yaptım anlayışını reddettiğini söyleyen Dr. Özer Kasap, bu anlayış bize göre değil ben değil biz yapacağız işçimizle ,köylümüzle,memurumuzla, bu belediyeyi beraber yöneteceğiz bizler sadece sizlerin bu belediyede temsilcisi olacağız, herkesin bu belediyede söz hakkı olacak, sözünü veren Dr. Özer Kasap, daha sonra eski çalışma arkadaslarıy sohbet etti ve hep beraber yemek yenildi.Dr. Özer Kasap, bu vesile ile bir araya geldiklerini belirtti.

Mhp meclis üyesi olan Fatih Saygılı'da arkadaşlarına ben sizin belediyedeki temsilciniz olacağım diyerek desteklerini istedi.

Benzer yazılar