20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Dr. Abdullah Özdemir Depelardında…

CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir, Depelardı köylerine ziyarette bulundu

Dr. Abdullah Özdemir, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çobanoğlu ve çalışma ekibi ile yaptığı ziyarette Başören, Köst ve Doğanyurt köylerindeki vatandaşlarımızın sorunlarını dinledi.

Dr. Abdullah Özdemir yaptığı ziyaretlerde köylülerimizin sorunlarını yerinde görüp çözüm önerilerini anlattı. Dr. Özdemir “Biz hizmet için yola çıktık ve ekibimizi de hizmet edecek arkadaşlarımızdan oluşturduk. Depelarkası köylerini hepinizin tanıdığı Hüseyin Çobanoğlu ağabeyimizi seçilecek noktadan meclis üyesi adayı üyesi yaptık. Sizlerin sorunlarını ben biliyorum ve yerinde görüyorum, Hüseyin Bey de çok iyi biliyor. Hüseyin ağabeyimizin kapısı ve telefonu sizlere hep açık olacak sizlerin temsilcisi olacak. Ben Hüseyin ağabeyimi sizlere emanet ediyorum.” dedi.

Abdullah Hoca’nın Hastasıyız, bizi iyi etti, Beypazarı’nı da iyi edecek.

Vatandaşlarımızla sohbet eden Dr. Abdullah Özdemir’i köylüler bağrına bastı. Bir köylümüz “buralara sadece seçim zamanı siyasetçiler yıllardır gelirler yol yapacağız, su getireceğiz derler seçim biter unuturlar ama Abdullah hocam farklı. Adımızı bile unutmuyor köyümüzün sorunlarını nasıl unutsun. Yıllardır hastasıyım beni iyi etti. Ondan Allah razı olsun. Ailecek kazanması için dua ediyoruz. Dedim ya beni iyi etti, Beypazarı’nı da köylerimizi de iyi edecek. Yüce mevlam ona  güç kuvvet versin, yardımcısı olsun.” dedi.

Benzer yazılar