28 Ekim, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Çözülmeyecek Sorun yok, Önemli Olan Çözümü İstemek…

Karlıdağ; ‘’Beypazarı’nın yıllardır var olan, hatta ilçeyi ziyarete gelenlerin bile artık dillendirmeye başladığı sorunlar ne zaman çözülecek? Marka Kent’e yakışıyor mu’‘ dedi.

Uruş Belediye Başkanı ve Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Aday Adayı Osman Şefik Karlıdağ Beypazarı hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu.

Osman Şefik Karlıdağ Marka Kent olarak dillendirilen Beypazarı’nda göze batan çok önemli sıkıntılar var. Bu sıkıntılar öncelikli olarak çözülmesi gerekir, bunun için projeye bile gerek yok. Sadece sorunu çözmek için çaba ve gayret gerekir’‘ dedi.

Beypazarı marka kent olarak ilan ediliyor ancak nasıl marka kent diye ilçeyi ziyarete gelenler soruyor. Beypazarı ilçe Merkezinde dışardan gelenlerin ihtiyaçlarını gidereceği marka kente yakuşır bir tek WC yok. Üstelik var olan WC’lerin tamamı akşam saat 20.30-21.00 saatlerinden sonra kapanıyor, ilçede WC bulamıyorsunuz? Duvar dipleri WC haline gelmeye başladı. İlçede yine marka kente yakışır otopark yok. Var olanlar Beypazarı itibarını düşüren otoparklar. İlçede temizlik sorunu da önemli sorunlardan. Şehrin bir çok noktasında atıklar göze batıyor. Saatlerce oradan kaldırılmıyor. Gelen ziyaretçilerin şikayetine sebep oluyor.

Ben bu konuları öncelikle ilçede yaşayan halka karşı saygısızlık olarak görüyorum.

Bu sorunlar ilçede acil çözülmesi gereken sorunların başında geliyor. Diğer bir sorun ise ilçe merkezinde kurulan çarşamba pazarı. Yatırıma bile gerek olmadan var olanı değerlendirerek sorunlar çözülebilir. Beypazarı bu sorunlarla yaşamaya mahkum ediliyor. Beypazarı artık boyunduruklarından kurtulmalı’‘ dedi. 

Benzer yazılar