21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Chp Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı…

CHP Beypazarı İlçe teşkilatı '’Çalışan Gazeteciler Günü'' münasebetiyle basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.Kahvaltıya CHP Beypazarı  ilçe başkanı Ali Uysal,  Belediye başkan  adayı  Dr. Abdullah Özdemir, yönetim kurulu üyeleri ve  basın mensupları katıldı.

İlçe başkanı Ali Uysal Çalışan gazeteciler gününü kutladığı konuşmasında geçmiş dönemlerde yaşanan sıkıntıların artık yaşanmayacağına vurgu yaparak.Basın mensuplarının kapılardan alınmadığı, mesleklerini yapamadığı zor günler bizim dönemimizde yaşanmayacak, basın mensuplarının mesleklerini  rahatça yapacağı  günler çok yakın”  dedi.

Chp belediye başkan  adayı Dr. Abdullah Özdemir yaptığı konuşmada   basın mensuplarının Çalışan gazeteciler gününü kutlayarak şunları söyledi;

Mesai dolduran değil, Hizmet eden olacağız

Beypazarında siyasetçi tipi değişiyor.Sadece konuşan proje üretmeyen günü kurtarmak, mesai doldurmak zihniyetiyle sadece sözle siyaset yapan arkadaşları gördük.Bizler şehrimiz için projeler üreten yapanlar grubuyuz. 

Mansur Yavaş'ın adaylığı bize güç kattı

Bizler Mansur Yavaş'ı ayyıldızlı milli takım olarak görüyoruz.Şuanda Beypazarı siyasetinin en önemli ismidir.Beypazarında farklı görüşlere sahip olsalarda herkes Gökçek mi, Mansur mu sorusuna Mansur cevabını veriyor.

Özalp'le 5 yıl kaybettik

Mhp'den Akp'ye geçen belediye başkanımız vatandaşımızın beklediği hizmetleri gerçekleştirememiştir.Beklenen yatırımları alamamıştır.Bir beş yılı kaybettik.Önümüzdeki 5 yılıda kaybetmeyelim.

Tutamayacağımız sözü vermeyeceğiz

Bugün kapısını çalıp çayını içtiğim herkesin beş yıl sonrada kapısını çalıp çayını içebilmeliyim.Tutamayacağı sözleri verip bugüne kadar vatandaşlarımızı hayal kırıklığına uğratan alışılmış siyasetçilerden değilim.Ya söz vermeyeceksin yada sözünü tutacaksın.Geçmişte siyasetçilerin yaptıkları bu yanlışlar bugün bizlerinde çalışmalarında en büyük sorun olarak karşımıza çıkıyor.Bizler yapacağımız her projenin altını dolduruyoruz.

Size Sordular mı ki, Bize sorsunlar

Hastanenin yeri ile alakalı rahatsızlıkları vatandaşımızdan sıklıkla duyuyoruz.Toplumsal kullanım alanları yapılırken herkesin fikrine başvurmak gerekir, evet ben hastanede doktorum hastanenin yapıldığı yer konusunda kimse bizlerede sormadı.Vatandaşa sormadılar ki bize sorsunlar.Hastane konusunda çalışmalarımız çözüm arayışlarımız devam ediyor.Bu bizim bir vaadimiz değil çalışmamızdır.Mümkün olursa hastaneyi eski yerine yada karayollarının bulunduğu alana yeniden inşaa etmek istiyoruz.Büyük bir yatırım olduğu için söz veremiyoruz ama elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğimizi söyleyebilirim.Beypazarı turizminin en önemli sorunu olan konaklamaya çözüm olarak otel olsun düşüncesindeyiz.Eğer turizimden gelir elde etmek istiyorsak gelen turistlerin en az bir gün konaklaması gerekiyor.

Herkesin Her kesimin sesine kulak vereceğiz.

Belediye başkanlığımız döneminde düzenli olarak her ay on aile ile toplantı yapacak şikayetlerini dinleyeceğiz.Bizler saygılı bir halkız.Vatandaşımız başkan odasına gelmeye çekinebilir.Gelir derdini söyleyemeye bilir.Sadece başkan olarak benim ve yardımcımın bulunacağı samimi bir ortamda ailelerimizi dinleyeceğiz.Bu aileleride kura ile belirleyecek hiç bir ayrımcılık yapmadan herkesin sesine kulak vereceğiz.

Belediye değişecek, önce''Başkan''

Belediye personelinde kesinlikle siyasi kriterlerle değil liyakat ölçüleriyle hareket edeceğiz.Evet değişiklikler yapacağız ancak siyasi kimliğe değil liyakate bakacağız.

Chp belediye başkan adayı Dr.Abdullah Özdemir konuşmasının sonunda toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür ederken, bürokratı, basını, sivil toplum kuruluşu ve vatandaşıyla daha güzel günler için çalışacaklarını söyledi.

Benzer yazılar