04 Ağustos, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BTO Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN’ın Basın Açıklaması…

Beypazarı Ticaret Odası organizasyonu ile 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında, İlçemizdeki katılımcı mağazalarda “İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİ” etkinliği gerçekleştiriliyor. Giyim, ayakkabı, züccaciye, mobilya, beyaz eşya, gümüş işlemeciliği, gıda sektörlerinde ve talep olduğu takdirde her sektörde faaliyet gösteren çok sayıda Üyemizin ve diğer ilçe esnafının katıldığı etkinlik Şubat ayı sonuna kadar devam edecek.
BTO Meclis-Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensuplarının davetli olarak katıldığı “İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİ” etkinliği basın toplantısı gerçekleştirildi.
İlçemizdeki piyasa durgunluğuna canlılık getirmek, hemşehrilerimizin alım gücüne katkıda bulunmak için “İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİ” etkinliğini gerçekleştirdiklerini belirten BTO Yönetim Kurulu Başkanı ÇALIŞKAN;
Öncelikle farklı sektörlerden Oda üyeleri ile toplantılar gerçekleştirildiğini, bu toplantılardaki talepler değerlendirilerek işe başlandığını ve İlçemizdeki kurumsallaşmayı arttırarak, ürün çeşitliliği, satış şekli, gerçek indirimler gibi faktörlerle güven sağlamanın hedeflendiğini, alışveriş kotasının arttırılabileceğini, alıcı ve satıcı arasında bir fırsat eşitliği yakalanabileceği kanaatinde fikir birliğine varıldığı için etkinlik organize etmek istediklerini sözlerine ekledi.
Bu yıl birincisi düzenlenen “İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİ” ETKİNLİĞİ amacına ulaşır ve satıcı ile alıcı arasında memnuniyet oluşturur ise talep olmasının ve her yıl tekrarlanmasının da kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Benzer yazılar