17 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı’nda sağlıklı yaşam ve eğlence sektöründe ANAR SPA iddialı geliyor.

 

Beypazarı’nın Termal Şehri Akropol Termal Megakent bünyesindeki havuzlar, spa, restoran ve cafelerin işletmesini 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de spa ve sağlıklı yaşam konusunda marka olmuş bir firma olan ANAR SPA devraldı.

‘Mutluluk için sağlığa dair her şey.. ‘ sloganıyla yola çıkan Anar Spa, özel tesisler, oteller, spor ve fitness merkezleri, life clublar, SPA ve Wellness’ler gibi yaşam merkezlerinin vazgeçilmezi durumunda. Özellikle turizm sektöründe artan talebe karşılık kaliteli hizmet sağlayabimeyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firma Beypazarı ve bölgemizde yaşayan vatandaşlara kaliteli hizmet verme konusunda oldukça iddialı.

Rixos, Green Park hotels, Divan Hotels, Legacy Ottoman Hotel gibi Türkiye’de marka olmuş birçok otelin spa ve sağlık kulübü hizmetini veren Anar Grup sahibi Hacı Anar ve şirketin genel müdürü Esra Tezcan yaptıkları açıklamada ; “Beypazarı’nda faaliyet gösteren Akropol Termal Kent bünyesindeki sosyal tesisleri 10 yıllığına devralmış bulunuyoruz. Şirketimiz Türkiye’de 5 yıldızlı birçok otele  hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi hedefliyoruz. Beypazarı’nda yaşayan vatandaşlarımıza kış aylarında havuz keyfinin yanı sıra, sauna, fitness merkezi, hamam ve spa merkezimizle hizmet vereceğiz. Bunun yanı sıra restoranımız ve cafe bistromuzu 24 saat halkın hizmetine açmayı planlıyoruz. Gecenin bir yarısı da olsa ailece veya arkadaşlarınızla burada lezzetli ve sağlıklı yemek yeme imkanı sunacağız. Spa merkezimizde Balili bay ve bayan terapistlerimiz hizmet vermeye başladı. Bay ve bayanlara özel hamam, ailelere özel hamam, termal havuzlar ve yüzme havuzlarımızdan vatandaşlarımız faydalanabilirler. Bu çerçevede üyelik hizmeti de vereceğiz, ayrıca antrenör eşliğinde fitness ve yüzme kurslarımız da başlayacak. Canlı müzik ve konserler düzenlemeyi düşünüyoruz. Hatta Demet Akalın’ı da Beypazarılılarla buluşturmayı düşünüyoruz. İmkanımız var, Beypazarılıların da desteğiyle neden olmasın.” dedi.

 

Benzer yazılar