21 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim kurulu üyeleri ATO İftar Davetinde

Beypazarı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim kurulu üyeleri ATO İftar Davetinde Cumhur Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ile buluştu.

Ankara Ticaret Odası’nın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımı ile şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlediği iftar programı Congresium da gerçekleştirildi.

İftar programına Meclis Başkanımız Hamdi AYANOĞLU, Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet GÖÇMEN,  Yönetim Kurulu Üyelerimiz Muammer SARGIN, Melih İNAN, Meclis Başkan Yardımcımız Hasan GÜNAY, Meclis Üyelerimiz Gültekin SOYCAN, Zehra Sema DEMİR, İhsan YAVAŞ, Mustafa ÖZTÜRK,  İbrahim SOYTÜRK, Dursan TANRIVERDİ, Yavuz USTAOĞLU ve Genel Sekreterimiz Mehmet YURDAKUL katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye takdimi ANKARA – Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna verilen iftar programına katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Tüm vatandaşlarıma çağrıda bulunuyorum, evinizde yastık altında tuttuğunuz dövizlerinizi, paralarınızı, altınlarınızı bankalara, katılım şirketlerine ve diğer yatırım mecralarına yatırarak lütfen sisteme sokun ve ülkemizin büyümesine hep beraber katkıda bulunun.

Benzer yazılar