04 Ağustos, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı’nı Günlerce Üzen Osman YÜCEL Cinayeti Çözüldü…

                                Beypazarı'nı Günlerce Üzen Osman YÜCEL Cinayeti Çözüldü.

Beypazarı İlçesi Başören mahallesi yakınlarında bir erkek cesedinin bulunmasının ardından, Emniyet güçlerinin başlattığı çalışma ile cinayet zanlısı biri kadın olmak üzere 3 kişiyi gözaltına alınmıştı.

Emniyet müdürlüğü ekiplerinin sorgulamayı derinleştirmesinin ardından, ilk olarak Beypazarı İlçesinde bir kadına ulaştı. Gözaltına alınan F.Ş adlı kadının sorgulamasında, olaya karıştıkları ileri sürülen 2 kişinin daha olduğu belirlenmesi üzerine, Emniyet müdürlüğü ekipleri, olaya karıştıkları ileri sürülen kişilerin Beypazarı ilçesinde kaçarak Ankara’ya gittiklerini belirlenmesi üzerine, Polis ekipleri adı geçen cinayet zanlısı M.Ç. K adlı kişiyi Keçiören ilçesinde yaptıkları çalışma ile ele geçirdi.Diğer zanlı D.E ise, Sincan ilçesi Emniyet Müdürlüğü teşkilatının da destekleriyle kaçmaya çalıştığı sırada yakaladı.Zanlılar, Beypazarı İlçesine getirildi ve sorgulanmaya başlandı: Beypazarı Emniyet müdürlüğündeki sorgulamanın ardından 2kişi tutuklandı 1 kişi serbest bırakıldı.

Osman Yücel cinayeti zanlılarından Karaşar Köseler nüfusuna kayıtlı Fatma Şanlı serbest bırakıldi,Mardin Mazıdağı nüfusuna kayıtlı Davut Ekinci ve Murat Can Koçak tutuklandı.
Zanlıların Osman Yücel i Başarön yolunda kendi aracında bıçaklayarak öldürdüklerini itiraf ettiler.
Para istedikleri ve vermediği için öldürdüklerini itiraf eden zanlıların her ikisininde Asker kaçağı oldukları öğrenildi.

Benzer yazılar