21 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı Kaymakamlık Personeli İftar yemeğinde buluştu.

Beypazarı Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU , Kaymakamlık personellerine Öğretmenevin de verdiği iftar yemeğinde, bir araya geldiler.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, “Böylesine mübarek bir ayda sizlerle bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Kaymakamlık hizmetlerinde başarıya ulaşmada insan-çalışan kritik öneme sahiptir. Kaymakamlık hizmetlerimiz insan- insan etkileşiminin en yoğun olduğu sektördür.. Bu gibi bir araya getirici faaliyetler biz duygusunu güçlendirir” dedi. İlçe Kaymakamımız kutlayacağımız Kadir Gecesini ve personelin Ramazan Bayramını kutlayarak katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim dedi

Kaymakamlık personeli olarak yıllardan beri aynı çatı altında çalıştıklarını ve bu şekilde düzenlenen yemekte bir araya geldiklerini belirten Kaymakamlık personeli; “Bu şekilde düzenlenen yemeklerin çok verimli olduğunu ve birbirimiz ile kaynaşma açısından çok güzel bir etkinlik olduğunu” dile getirdiler. Tüm çalışanlar, Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU’na nezaketinden dolayı teşekkür ettiler.

Benzer yazılar