24 Temmuz, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı Festivale Hazır Tüm Türkiyeyi Bekliyoruz…

                               Beypazarı Festivale Hazır Tüm Türkiyeyi Bekliyoruz…

    23. Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Kültür, Turizm ve Tarih Festivali cuma günü başlıyor. Festivale katılacak sanatçılar.

15 Eylül Cuma Günü Saat 20.00'de Atatürk Parkı'nda Erdem Kınay & Merve Özbey.16 Eylül Cumartesi Günü Saat 18.00'de Atatürk Parkı'nda Ankaralı İbocan.16 Eylül Cumartesi Günü Saat 20.00'de Atatürk Parkı'nda Hamdiye Erol
17 Eylül Pazar Günü Saat 20.00'de İlçe Stadyumunda İsmail Altunsaray ve Ferhat Göçer konserleri gerçekleştirilecektir.

Başkan Kaplan konuşmasında, "Bu sene 23'ncüsünü gerçekleştireceğimiz " Beypazarı ve Yöresi Kültür, Turizm ve Tarih Festivaline" tüm Türkiye'yi davet etmek istiyorum. 15-16-17 Eylül'deki festivalimize diğer bir çok il ve ilçelerimizden farklı olarak biz tamamen tarihimizi ve kültürümüzü ön plana çıkarıyoruz. Burada Beypazarlı ev hanımlarımızın evlerinde yapmış oldukları yöresel ürünleri ve el işlerini belediyemiz tarafından kurulan standlar da sergileyerek yöremize ürünlerin ve el işlerinin tanıtımını sağlıyoruz. Ayrıca ülkenin dört bir tarafından davet ettiğimiz belediyeler için ayırdığımız standlar aracılığıyla da Beypazarı'nda diğer il ve ilçelerin kültürel faaliyetlerini Beypazarı'nda görmelerine sağlıyoruz. Bu sebeple 15-16-17 Eylül'de düzenleyeceğimiz festivalimize tüm Türkiye'yi davet ediyorum" dedi.

 

Benzer yazılar