19 Eylül, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BEYAZ TV DİNAMİT PROGRAMINDA KARAŞAR

Bunca yaşıma geldim daha hiç bahsi geçen kanalı izlememiştim,Ne yazık kı birkaç gün önce birçok arkadaşımızın ve hemşehrimizin telefonu ile böyle bir programın varlığından ve karaşar dan bahsedildiğini öğrendim .

 

Bunun üzerine internet üzerinden malum programı buldum ve bölüm bölüm tamamını izledim, Kendisini  uzun yıllardır tanıdığım Beypazarlı hemşehrimiz sn ceylan ,karşısında basında ve medyada kendilerinden hiçte iyi bahsedilmeyen iki zevat baştan başa son derece seviyesiz  etik değerlerden ahlaktan uzak futursuz hakaretlerle dolu kiralık  bir oda  ve  her birisi kendi alanında birkaç tetikçi abuk subuk değerlendirmeler .

 

Sn savcı sayan karaşarlı hemşehrilerimizin alevi olduğu için Beypazarında dövüldüğünü söylerken diğer yalak kütahyalı üstüne basa basa  anlayamadım alevi oldukları için mi dövüldüler demesi sn savcının aleviler simdi mansura nasıl oy verecek diyecek kadar basiretsizleşmesi akıl alır değil sn savcı şimdiye kadar karaşarın alevi olduğu hiç aklınıza geldi mi? parti meclisi üyeliği yaparken kaç kez karaşara geldiniz?  

 

Belediye başkanı bunları bana anlattı dediniz baglanabilir dediniz yoksa bunlar her zamanki gibi kendi üretiminizmi? Senin partinle bir sorunun varsa onu git orada hallet karaşarı kendine malzeme yapma

 

Karaşarlı, mansur beyi de, hasan hüseyin beyide iyi tanır

 

Sorun bakalım sn ceylana vekillik  yapmış beypazarlıyım diyor karaşarı vekilliği süresi dahil kaç kere ziyaret etmiş

 

Karaşar için ne yapmış ta konuşabiliyor  

 

Sen namı değer   kütahyalı efendi önce kendi ahlakı problemlerini bir gözden geçir terbiyeni takın bir programda kendi adına yap yüreğin yetiyorsa bak bu millet sana neler söylüyor bi bakalım herhalde bir katalog olur.

 

Karaşarlı ülkesini vatanını milletini ölümüne seven ülkesinin geleceğini düşünen ve bunların adına gereğini yapabilecek akla ve ferasete sahiptir sizler merak etmeyin…

Benzer yazılar