20 Nisan, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Belediye başkanı Kaplan’dan, Adnan Dağlıoğluna hayırlı olsun ziyareti…

Beypazarı Belediye başkanı Tuncer Kaplan, son bir haftadır sıkı bir çalışma ile esnaf ziyaretlerinde bulunan Esnaf ve sanatkârlar Kredi kefalet kooperatifi başkan adayı Adnan Dağlıoğlu’na, Ankara Büyükşehir belediye meclis üyesi Ahmet Öztürk ile bitlikte iş yerinde ziyarette bulundular.

Belediye başkanı Kaplan, Dağlıoğlu, çalışmalarında başarılar dileklerini sunarken, seçim çalışmaları dolayısıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Yeni bir heyecanla, yeni bir şevkle, yeni bir liste ile elinde projelerle Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkan adaylığı için çıktığı yolda her kesimden destek gördüklerini, sayın belediye başkanı Kaplan’ın kendilerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken şu görüşlere yer verdi:

“Bu günde Sayın Belediye başkanımız Tuncer Kaplan, Ankara Büyükşehir belediye Meclis üyesi Ahmet Öztürk ile birlikte ziyaretimize geldiler. Sayın başkana, Sayın Öztürk’e ziyaretleri dolayısıyla çok çok teşekkürlerimizi sunuyorum. Allah onlardan razı olsun. Biz, bu çıktığımız yolda yalnız olmadığımızı gördük, desteleri nedeniyle herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Esnaf kefalette bir şeyler değişecek, Bu değişiklikten üyelerimiz fazlasıyla yararlı çıkacaklar.”

 

 

 

Benzer yazılar