21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Başkan ve Meclis Veda Yemeğinde…

                                                               

   Beypazarı belediye meclisi, belediye başkanı Cengiz Özalp'in davetiyle basın mensuplarının katılımıyla Taş Mektepte buluştu.

Beypazarı kaymakamı Mustafa Kaya ve Kurum amirlerinin katıldığı toplantıda geçen dönem çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunulurken meclis üyelerinin farklı partilerden olmalarına rağmen samimi tavırlar sergiledikleri ve yeni dönemdede ötekileştirmeden bu tavrın gösterilmesinin altı çizildi.

Geçtiğimiz günlerde son meclis toplantısını gerçekleştiren ve yeni dönemde aday olmayan meclis üyeleri ve belediye başkanı Cengiz Özalp Taş mektepte bir araya gelerek yemek yedi.Basın mensuplarının da katıldığı yemekte duygusal anlar yaşandı.Belediye başkanı Özalp yemek sonrası beş yıldır birlikte görev yaptıkları belediye meclis üyelerine plaket verdi.

Plaket töreninde duygulu anlar yaşandı.

2012 yılında kaybettiğimiz belediye meclis üyesi Mustafa Taşkoparan adına plaketi oğlu Mahmut Yaman Taşkoparan'a veren Başkan Özalp Değerli arkadaşımız rahmetli Mustafa Taşkoparan'ı rahmetle anıyoruz.İlçemizin sevilen sayılan özlenen bir insanıydı, büyüdüğünde babanın kaldığı yerden bayrağı başarılı bir şekilde taşıyacağını biliyorum dedi.

www.starfmhaber.com

 

Benzer yazılar