18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

AHİD KADIN KOLLARI SEMİNER DÜZENLEDİ…

Beypazarı Belediyesi ve Ankara’lılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) kadın kolları seminer düzenledi.

Beypazarı Belediyesi ve Ankara’lılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) kadın kolları’nın düzenlediği seminer Beypazarı Halkevi’nde yapıldı. Seminere AB Hukuk uzmanı ve AHİD Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sanem Arıkan, AHİD  Akademi Hukuk Kurulu üyesi Av. Şadan Tutumlu ve AHİD Akademi Hukuk Kurulu Başkanı Av. Tülay Bekar konuşmacı olarak katıldılar.
Seminere Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan, Ak Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Av.Ayla Yurdakul, AHİD Kadın Kolları Genel Başkanı Ferda Çakmaklıoğlu, AHİD Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Yıldız ve vatandaşlar katıldılar.

Düzenlenen seminerde Anne baba tutumları ve çocuğun gelişimine etkileri, çocuk psikolojisi, kadın hakları, kadın ve çocukları koruyan yasalar hakkında bilgiler verilerek katılımcıların soruları yanıtlandı. Hamide Özalp seminer sonrası konuşmacılara teşekkür ederek, çeşitli hediyeler ve çiçek takdim etti. Hamide Özalp “AHİD ile ilişkilerimizi sürdüreceğiz, ortak projeler yapmayı planlıyoruz. AHİD Kadın Kolları Başkan Yardımcımız Sanem hanıma Beypazarı’na verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Cengiz Özalp adına da teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer yazılar