17 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Abdullah Özdemir Oymaağaç Köyü’nü ziyaret etti…

CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir planlı köy gezileri kapsamında Oymaağaç Köyü'nü ziyaret etti. Cuma namazını Oymaağaç Köyü'nde kılan CHP heyeti daha sonra köylülerle sohbetli -yemekli toplantıya katıldı.

Toplantıda Bütünşehir belediye yasası ile Beypazarı ve Oymaağaç Köyü projeleri hakkında bilgi veren Dr. Abdullah Özdemir “yaptığımız projeler ile köylülerimiz kalkınacak, köylümüz para kazanacak dedi. Dr. Özdemir'in " Biz sorunlarımızı anlamak ve çözüm yollarını bulmak için ekibimiz ile ziyaretler yapıyoruz. Biz bayrak sallamaya değil dedikodu yapmaya değil hizmet yolculuğuna çıktık bu yolculukta Beypazarı kazanacak, çiftçimiz kazanacak” sözleri büyük alkış aldı. 

Toplantının geri kalan bölümünde köylümüzün sorularını detaylı olarak cevaplayan Dr. Abdullah Özdemir’e Oymaaağaçlı vatandaşlarımızın ilgisi yoğundu. Bir vatandaşımız “son günlerde bazı dedikodular yayılmaya başladı. CHP ile MHP anlaşacak ve Ankara’da CHP, Beypazarı’nda MHP’ye oy verilecekmiş bu doğru mu?” sorusuna Dr. Özdemir “ Ben hergün bir proje üretip paylaşıyorum bazıları günde 10 dedikodu üretip paylaşıyor . Ekibimizi görüyorsunuz, bizler geceli gündüzlü çalışıp bölgemizin sorunlarını araştırıyor, çözüm yollarını buluyor karşınıza öyle çıkıyoruz. Bu seçimi Beypazarı’nda da CHP, Ankara’da da CHP kazanacak. Anketlerde. araştırmalar da halkta bunu gösteriyor. Artık siyasi çekişmeler değil, kavga değil, hesaplaşmalar değil hizmet kazacacak, halkımızda bunu istiyor bunu arzu ediyor"dedi. 

Oldukça sıcak ve samimi geçen toplantıdan sonra CHP heyeti diğer ziyaret için Tahir Köyü'ne hareket etti.

Benzer yazılar