18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Tuncer KAPLAN Rüya Projeyi Gerçekleştireceğiz…

2009 yılında Tuncer KAPLAN tarafından düşünülen proje 2010 yılında Enerji Bakanlığı Proje Daire Müdürlüğüne verilen Beypazarı ve Köyleri Sulama Suyu Temin Projesi 2014 yılında onay aldı.

Maksut Saraç ve Tuncer KAPLAN’ın ortak projesi olan Kırbaşı ve çevresindeki bütün köyleri içine alan, Hasan Hüseyin CEYLAN’ın da katkılarıyla onaydan geçen bu proje 2. GAP olarak adlandırılacak büyüklükte Beypazarı ve Kırbaşı çevresine 300 yıllık sulama ve enerji ihtiyacını karşılayacak.

Bugün Kırbaşı Belediye Başkanı Mustafa ATAK ve Kırbaşı çevresinin tüm muhtarların ve köylülerin yerinde incelediği projenin hayata geçirilmesinin ilk adımı atıldı. Bilgilendirme konuşmasında Hasan Hüseyin CEYLAN, Parti gözetmeksizin hayalimizdeki projeyi hayata geçireceğiz, Başbakanımız Recep Tayip ERDOĞAN ile birlikte gelip açılışını yapacağını söyledi.

Beypazarı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN konuşmasında, bu projeye destek veren Başta Beypazarı hemşehrilerimiz, Enerji Bakanlığı Proje Daire Başkanı Maksut SARAÇ ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, bu daha başlangıç Allah nasip ederse Belediye Başkanlığına seçildiğimizde ekibimle Beypazarımızı ve Köylerimizi yeni bir çehreye kavuşturacağız dedi.

Kaynak : beypazarigundem.com

Benzer yazılar