18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Tuncer Kaplan ”Biriz, İriyiz, Diriyiz,”

Ak Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı Olağan Tanışma, Birleşme ve Kaynaşma toplantısında Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, Beypazarı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet YAYIN, Belediye Meclis Üyesi Adayları Ak Parti Beypazarı İlçe Teşkilatının kurulumundan bu yana parti için gönül vermiş eski ve yeni parti yetkilileri katıldı.

İlçe Başkanı Mehmet YAYIN yaptığı konuşmada;Partimize gönül veren arkadaşlarımın en az 6 ayda bir birleşmesi amaçladığımız bu toplantıda amaç tanışma, görüşme ve iletişim kurmak için, bağlarımızı güçlü tutmak için gerçekleştiriyoruz. Beypazarı’nda acil yapılması gereken şeylerden biri de kongre ve toplantı salonlarımızın eksikliğidir. Yaptığımız şu toplantının daha geniş daha güzel bir yerde yapılmalıdır. Bir çok partilimiz bizi dışardan dinlemekte. Beypazarı’nda Ak Parti’yi iktidar yapmak adına herkez elinden geldiği kadar çalışıyor, allah hepinizden razı olsun, hakkınızı helal edin, katılımınız için hepinize ayır ayrı teşekkür ederim” dedi.

Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN yaptığı konuşmada;“Ak Partiye gönül vermiş teşkilatın kurulumundan bu yana beraber omuz omuza devam ettiğimiz mücadele de bizleri yanlız bırakmadıkları ve katılımları için teşekkür ediyorum. Bir lider 10 bin lere 100 bin lere hitap edebilir fakat, görüyorum ki burada coşkulu kalabalık burada ki hissiyat çok daha duygulu. İnsanın gözlerinin dolduğu an bu an dır. Bu coşkuyu önümüzdeki cuma günü akşam saat : 19:00′da Akropol Tesisleri’nde yapacağımız Proje Tanıtım programında kat kat daha kalabalık, bu coşkunun daha daha mislisini göstereceğinizden eminim. Pazartesi günü sabah saat 10.00′da çarşı esnafı ziyaretlerimize başlayacağız.” konuşması sık sık alkışlarla kesilen KAPLAN, ” Allah yar ve yardımcımız olsun, yerel seçimlere 20 gün kala, milli mücadelemizi Beypazarı’mızda da göstereceğiz.” dedi.

Beypazarının sesi-Suat Yüksel

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

 

Benzer yazılar