20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Tuncer Kaplan Beypazarı Belediyespor Maçını İzledi…

Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN Beypazarı Belediyespor ve Etlikgücü Spor maçını izledi. 
Beypazarı Belediye Spor’un ev sahipliği yaptığı Etlikgücü Spor maçı Bugün Beypazarı Şehir Stadyumunda oynandı. Şeref tirübününde yer alan Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN ve beraberindeki parti mensupları ile bol gollü maç izledi. Beypazarı Belediye Spor’un 7-0′lık üstünlüğü ile sonuçlanan Beypazarı Belediye Spor Etlik Gücü Spor maçında goller yağmur oldu yağdı.

GÖKÇEK SÖZ VERDİ
29 Ocak 2014 Çarşamba günü Ak Parti Beypazarı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşma yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK, konuşmasında da söylediği gibi Ankaraspor’un U-19 takımını Beypazarı’nda besleyerek 3. Lige çıkartacağız, Beypazarı Belediye Spor’un bütün forma giderlerini biz karşılacağız” söylemlerinde bulunmuştu.

BEYPAZARI UZUN ZAMANDIR SPOR KÜLTÜRÜNE AÇ
Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, yaptığı açıklamada ilk önce, bu stadı tamamen elden geçireceğiz, bunun sözünü Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih GÖKÇEK’ten aldık, daha sonra burada yetişen Beypazarımızın sporcularını Ankaraspor alt yapısında değerlendirip sporcularımızın daha iyi konumlarda futbol oynamasını sağlayacağız. Bugün de seyrettiğimiz gibi Belediye Spor takımımız adeta gol oldu yağdı, galibiyetleri için kutlarım” dedi.

Haber : Suat YÜKSEL – Beypazarı’nın Sesi Gazetesi

Benzer yazılar