19 Eylül, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Türkü Şölenine Yoğun İlgi…

Ankara Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla gerçekleştirilen türkü şöleninde izdiham yaşandı.

Beypazarlıların yoğun ilgi gösterdiği şölende Beypazarı kapalı spor salonu tarihi kalabalıklarından birini yaşadı.Ak parti Beypazarı belediye başkan adayı Tuncer Kaplan, belediye meclis adayları, Ak parti yöneticileri ve binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen türkü şöleninde vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla ilişkiler Daire Başkanı Abdullah Recep Tekcan'ında katıldığı programda Tekcan bir konuşma yaparak büyükşehir belediyesinin yaptığı hizmetleri anlattı.Abdullah Recep Tekcan, Tuncer Kaplan'la yakın bir dostlukları olduğunu ve Büyükşehir belediyesinde uzun süredir mesai arkadaşlığı yaptıklarını belirterek Beypazarının Tuncer Kaplan'a destek olacağını biliyorum dedi.

Abdullah Recep Tekcan ayrıca Ak parti,Büyükşehir ve Beypazarında Yaptığı hizmetler ve başarılı çalışmalarından dolayı Tuncer Kaplan'a bir plaket verdi.

Türkü Şöleninde bir konuşma yapan Ak Parti Beypazarı belediye başkan adayı Tuncer Kaplan 31 martta kutlama şöleni için yine burada hep birlikte olacağız dedi.

Türkü şöleni Ankaralı Coşkun ve Ramazan Çelik konserleriyle sona erdi.Program arasında Büyükşehir belediyesi Halk oyunları ekibide bir gösteri sundu.

www.starfmhaber.com-İlyas AYDOĞAN

Benzer yazılar