21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Satranç Müsabakalarında Şampiyonlar belli oldu…

Beypazarı Kaymakamlığı – Beypazarı Belediye Başkanlığı himayeleri ve desteklerince ilçe Okul Sporları Komitesince bu yıl 2. si gerçekleştirilen 176 sporcunun katıldığı Gençler –Yıldızlar-Minikler kategorisinde yapılan satranç müsabakalarında şampiyonlar belli oldu.

Yapılan madalya törenine İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Jandarma Komutanı Alişan ZOR, Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek yüksek okulu Müdürü Prof.Dr. Timur GÜLTEKİN, Okul Sporları Tertip Komitesi Başkanı İlçe Spor Müdürü Baha TEKİN ve Okul Müdürleri , Öğretmenler katılarak başarılı öğrencilere madalyaları verildi.

Ödül Töreninde bir konuşma yapan İlçe Kaymakamımız sayın Suat SEYİTOĞLU İlçemizde yapılan spor organizasyondan duyduğu memnuniyeti dile getirerek;

Beypazarı İlçesinde yapılan Spor Organizasyonların memnunluk verici olduğu ifade ederek, Ankara bölgesi ve satranç federasyonu hakemlerince yönetilen 6 setlik müsabakalara katılan öğrenci ve idarecilere teşekkür etti.

Ayrıca İlçemizde satranca olan ilginin sevindirici olduğunu , bu tür müsabaka etkinliklerin daha da artarak devam edeceğini ,dereceye giren öğrencilerden oluşturulacak olan İlçe satranç takımının İlçemizi en iyi şekilde her yerde temsil edeceklerine inandığını dile getirdi.

Okul Sporları Komite Başkanı Baha TEKİN’ de katılımcılara teşekkür ederek . bu yıl İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU ve Belediye Başkanımız Tuncer KAPLAN ’ın himayeleri ve desteklerince İlçemizde federasyonlar nezdinde birçok organizasyona imza atıldığını belirterek verilen bu desteklere teşekkür etti ve çalışmaların devam edeceğini söyledi.
 

Benzer yazılar