18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Onlar Doktorlukta, Ben Belediyecilikte Uzmanım…

Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN Köy Gezilerine beraberindeki meclis üyesi adayları ve partililer ile köy gezilerine devam ediyor.

DSCF3740Kırbaşı Beldesi, Kapullu, Gürsöğüt, Kargı, Yalnızçam, Kırşeyhler, Mahmutlar Köylerini ziyaret eden Tuncer KAPLAN,beraberinde Ak Parti Beypazarı İlçe Teşkilatı katıldı.

Kırbaşı Beldesinden başlayarak Köy Gezilerine devam eden Tuncer KAPLAN, Kırbaşı Belediyesi Başkanı Mustafa ATAK’ı makamında ziyaret etti. Köy gezilerini bitirmek üzere olan KAPLAN, Cumartesi ve Pazar günü de gezilere devam edecek.

Her gittiği köyde büyük ilgiyle karşılanan KAPLAN, halka hitabında ” Çiftçimizi ilgilendiren güzel projelerimiz var. Belediye bünyesinde meyve ağacı yetiştirip, ilk önce kendimiz yapıp, sonra da kısıtlı ürün yetişen Beypazarı çiftcisinin önünü açacağız. Meyve pazarı zaten hazır, bize sadece kısa zaman içerisinde denemek amaçlı dikim yapıp, yetişen meyveleri çiftçilikle uğraşan halkımıza sunmak. Yetiştirilen ürün yelpazemizi genişletmeliyiz. Sözlerine diğer projelerini anlatarak devam eden KAPLAN, ” Beypazarı’mıza doğalgazın gelmesiyle beraber, şişe fabrikası kurulacak 300 kişilik istihdam sağlanacak. Eti Soda doğalgazın gelmesinden sonra daha da genişleyerek 500 kişilik istihdam sağlanacak.  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih GÖKÇEK’in de  26 Ocak da Seçim Koordinasyon Merkezlerimizin açılış konuşmasında da bahsettiği gibi Kırbaşı Beldemiz ve köylerimizin 280 bin dönümün sulanması için baraj yapılacak, sulama derdiniz bitecek” dedi

KAPLAN; ” Diğer partilerin adayları Doktor’luk mesleğinde uzman, ben ise Belediyecilikte uzmanım, Beypazarı Ak Parti Kurucu üyelerindenim, ilçe başkanlığı da yaptım, 25 yıllık siyasi geçmişime Gençlik Kollarından başladım, kısacası siyasetin içinden geldim. BELSO Genel Müdür Yardımcılığı yaptım, bunun daha da öncesi var. Bünyemizde çalışan kişileri yönetmek, hele ki gezi eylemlerinde Ankara’da en çok zarar gören firmadan işçi çıkarmak yerine 1 haftalık süreçte değişik projeler üreterek, çalıştırılmak üzere işçi alımı yaptık. Belediyecilik de böyledir. Kısa zamanda değişik projeler üretip hayata geçirmektir. İşin ehli Türkiye’de Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Ankara’da Melih GÖKÇEK Beypazarı’nda da Tuncer KAPLAN’dır” dedi. KAPLAN,Yoğun ilgiden dolayı bütün köy halkına ayrı ayrı teşekkür etti.

Haber : Suat YÜKSEL – Beypazarı’nın Sesi Gazetesi

Benzer yazılar