20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

NPL Koç Ziya Ustaoğlu Başarının anahtarı profesyonel destek

     NPL Koç Ziya Ustaoğlu: Başarmak için profesyonel destek günümüzde vazgeçilmez bir unsurdur.Özellikle siyaset ve iş dünyasında başarılı olabilmek için motivasyon ve iletişim yetenekleri çok önemlidir.

     YEREL SEÇİM ÖNERİLERİ

Yaklaşan 2014 Yerel Seçim öncesi Parti Genel Merkezleri, ilçe teşkilatları ve aday heyecanları her geçen gün artmaya devam ediyor. İşte tam bu noktada ülkemizde artık siyasilerin, iş adamlarının vazgeçilmezi olan “NLP Koçları” ön plana çıkıyor. Biz de Beypazarı için kendisine güvendiğimiz, başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğimiz NLP Koç Ziya Ustaoğlu’ndan seçim öncesi Beypazarı için önerilerini sorduk. İşte NLP Koç Ziya Ustaoğlu’ndan ilçe başkanlarına öneriler “Hayatınızın amacı algınıza bağlı olarak” değişir. Yerel seçim öncesinde yapılacak; Planlama, uygulama, kontrol etme ve önlem alma çalışmaları sürecini organize etme ve önlem alma çalışmaları sürecini organize etmeyi başaran ilçe teşkilatı fark yaratır diyen Ustaoğlu: Bilmelisiniz ki; hiçbir oyun oynanmadan kazanılmaz ya da kaybedilmez diyor. Bu nedenle:

     NE VERECEKSİNİZ

İlçe Başkanlarının ve aday adaylarının öncelikle “Ne vermek” istedikleri konusunda net olması gerekiyor. Kararsız, tedbirli ve ön görüsüz yaklaşımlar zaman ve oy kaybı olarak geri dönecektir.

Siyasi Parti teşkilatları ve aday adaylarını bekleyen en önemli tehlikelerden birisi “Önyargılı tutum” davranış kalıbıdır. Bu konuda ilçe teşkilatlarının seçime giden yolda etkili olmak için farkındalık seviyesini yükseltmeleri gerekiyor.

     SESİNİ DUYUR

Haberdar etme çerçevesinde; yüz yüze ve kitle iletişim araçlarını doğru ve amacına uygun olarak kullandıkların da istedikleri sonuçları alırken, yanlış kullanımlarda ise ters etkiyle karşılaşacaklarını bilmeleri gerekiyor.

     KAZANMAK İÇİN

Her an her şeyin değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Öyleyse hiçbir şeyin garantisi yok. Ya düşünce de kazanırsınız ya da baştan kaybedersiniz.

     SEÇİM ÖNCESİ ANKET

İlçe teşkilatları ve adaya adaylarının kaçınmacı davranış kalıbı yerine ilerlemeci davranış kalıbını uygulamalarının bir lüks değil gereklilik olduğunun altını çizen NLP Koç Ziya Ustaoğlu ayrıca; İlçelerde yapılan ve yapılacak olan Anket çalışmalarının Profesyonel NLP Koçu tarafından yapılıp değerlendirmesi ile seçimle Başkanlığa giden yolda %110 gerçekçi tespitler yaptığının altını çiziyor. NLP Koç Ziya Ustaoğlu planlama ve harekete geçmenin her şey olduğunu belirterek bu kapsamda çok kararlı ve etkili olduğunu da sözlerine ekliyor. Bizlerde NLP Koç Ziya Ustaoğlu’na kararlı çalışmalarında başarılar diliyoruz…

Benzer yazılar