20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Nallıhan’da Zafer Bayramı ve Sünnet şöleni Bir arada kutlandı…

Nallıhan Belediyesi,30 Ağustos zafer Bayramı, kutlama programı içinde sünnet şöleni düzenledi.Nallıhan Belediyesi bu yıl otuz üç çocuğu sünnetettirdi.sünnet şöleninde çocuklara hediyeleri Başkan A. Adnan Okur, eşi Nilüfer Okur ve Mhp ilçe Başkan’ı Mehmet Toplutaş tarafından dağıttıı. Ardından Serdar Şimşek konseri ile sünnet çocukları, aileler ve vatandaşlar doyasıya eğlendiler.

Zafer gecesi ve sünnet şöleni kapsamında 30 Ağustos cuma günü saat 18.00 da konvoy yapıldı. Daha sonra Cumhuriyet Meydanında Başkan A. Adnan Okur eşi Nilüfer Okur ve halkın kalabalık katılımıyla , bayrak şiirinin okunmasıyla gece başladı. A. Adnan Okur yaptığı konuşmada ;tarihi zaferlerle dolu azizi milletimiz için Ağustos ayı, destan ve kahramanlıkların yaşandığı, mucizelerin cesaret ve inançla somutlaştığı bir dönem olduğunu vurguladı. Bu yıl 30 Ağustos zafer bayramı ile çocuklarımızın sünnet heyecanını birlikte yaşamaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

A. Adnan Okur “Sünnet , dinimiz, kültürümüz gereği toplumumuzda önemli bir olgudur. Çocuklarımızın kıyafetlerini giyip, kalabalık bir şenlik havasında bu duyguyu yaşamaları hem çocukları, hem ailelerini çok mutlu ediyor.” dedi.

Benzer yazılar