20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Mhp Eğitim Semineri Düzenledi…

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı parti içi eğitim çalışmaları kapsamında Halkevinde iletişim semineri düzenledi.

Empati ve İletişim Enstütüsü başkanı Burak Yılmaz'ın katıldığı iletişim konulu seminere Mhp Beypazarı belediye başkan adayı Dr. Özer Kasap, ilçe başkanı Ahmet Uzunoğlu, belediye meclis adayları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Samimi bir ortamda renkli görüntülerin yaşandığı seminerde Empati ve İletişim Enstütüsü başkanı Burak Yılmaz bireysel ve toplumsal iletişim  unsurları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.Ekip çalışmasının başarıda en önemli unsur olduğunun altını çizen Burak Yılmaz ecdadımızın torunları olarak onların yürüdüğü yolda ilerleme iddiasında olacaksak onların inanç ve samimiyetine sahip olmalıyız, egolarımızdan sıyrılmalıyız dedi.

Empati ve İletişim Enstütüsü başkanı Burak Yılmaz 30 martta yapılacak seçimler sadece belediye başkanlığı seçimi değil, milli kültürümüze, milli şuurumuza sahip çıkma seçimidir dedi. 

www.starfmhaber.com-ilyas aydoğan

Not:Haberlerimizin altına bundan sonra adres ve isim yazıyoruz ki kopyala yapıştır yapan ve kaynak bile yazmayan sayın basın kaynak yazamaya bile zahmet etmesin.

Benzer yazılar