18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

MHP Adayı Dr.Özer KASAP Tekke Köyünü Ziyaret etti…

MHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr.Özer KASAP Tekke Köyünü Ziyaret etti.

MHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Özer KASAP, seçim çalışmaları kapsamında Tekke Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde MHP’den Beypazarı Belediye Başkan adayı olan Özer KASAP, seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Dr.Özer KASAP Tekke köyüne yapmış olduğu ziyarette köy halkıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak sorunları yerinde inceledi.

Tekke Köyü sakinleri isteklerini şu şekilde sıraladı ; yaylaya ve ormana girilememesi, Foseptik çukuru yapımı, Hayvanlar için sulama göleti yapımı, Köy odasının restorasyonunun yanı sıra askerden gelen Tekkeli gençlere iş imkanı sağlanması talebinde bulundular.

Gencinden yaşlısına tüm köy halkının katıldığı toplantıda konuşan Kasap ,"Yeni Büyükşehir Yasası ile artık köy ve belde diye bir şey kalmıyor. Bütün köylerin köy statüsü, beldelerin belde statüsü sonlandırılıyor. Beldeler ve Köyler bağlı olduğu ilçenin mahallesi oluyor. Artık hizmeti Belediye verecek. Köylerimiz asla mahrumiyet yaşamayacak. Köylerimizin ortak sorununu biz çok iyi biliyoruz.

Beypazarımız köyünden, beldesinden, şehir merkezine kadar değişime, gelişime uğrayacak. Ben değil biz yapacağız. Ben sizin içinizden gelen bir kardeşiniz, bir evladınızım. Buraya sizlerin sıkıntılarınızı paylaşmaya ve bu sorunları el ele verip aşmaya geldim. Son Sözü siz söyleyeceksiniz." diye konuştu.

Benzer yazılar