05 Ağustos, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Kamuoyuna önemle duyurulur…

Değerli esnaf arkadaşlarım, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Sözlerime başlamadan önce Vatanı, Milleti ve Bayrağı için şehit düşen kardeşlerimize Yüce Allah'tan rahmet, acısını yüreğinde yaşarken asla metanetini kaybetmeyen ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım,
23/01/2016 Cumartesi günü, saat:12:00'da Kule Mevlana Pide ve Kebap Salonunda gerçekleştirilecek olan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık seçimlerine aday olduğumu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Odamızın seçimleri ile başlayan bir dönemi kısa süre içinde tamamlayacağız. Seçimlerimizin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu süreçte hepimize büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir.

Türkiye ve Beypazarı ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan Esnaf ve Sanatkarlar Odası camiamızın başkan adayı olarak, her geçen gün sırtımızda taşıdığımız yükün artığının ve büyüdüğünün farkındayım. Esnaf ve sanatkarlarımızın rahat çalışmaları, üretmeleri ve halka hizmet verme koşullarının iyileştirilmesi için pek çok sorunu çözmemiz gerekiyor. İnşallah, sizlerden aldığım destekle bu yüklerin hepsini birer birer hafifleteceğiz. Çağın gerekliliklerini yerine getiren, alın terinin karşılığını alan, mutlu ve huzurlu esnafların olduğu bir camia ortaya çıkaracağız.

Ben ve genç ekibim, birlik ve beraberlik içerisinde Esnaf ve Sanatkarlarımıza hizmet etmeye adayız.

Esnaf ve Sanatkarlar odası seçimlerimizin tüm meslektaşlarımız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Sizleri, saygı, sevgi ve muhabbetle candan selamlıyorum.

Adnan DAĞLIOĞLU

Benzer yazılar