27 Eylül, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Hepsi Kaymakamlık Pikniğinde Bir Araya Geldi…

Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya; Belediye Başkanlarını, Muhtarları ve Daire Amirlerini Piknikte Bir Araya Getirdi.Beypazarı’nda 64 köy muhtarı bazı merkez mahalle muhtarları ile merkez ve belde belediye başkanları ve daire amirleri piknikte buluştu.

Karaşar Eğriova Milli Parkında Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya tarafından organize edilen piknikte 64 köy muhtarı bazı merkez mahalle muhtarları ile Beypazarı merkez ve belde belediye başkanları bir araya geldi.İlçe Tarım Müdürü, Beypazarı Müftüsü, Orman İşletme Müdürü ve Kaymakamlık Personelinin de hazır bulunduğu piknik buluşmasında Merkez ve belde belediye başkanları ve 64 köy muhtarı eksiksiz katıldı.İlk defa bir piknikte bir araya gelen 64 köy muhtarı, merkez bazı mahalle muhtarları ile Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp, Uruş Belde Belediye Başkanı Osman Şefik Karlıdağ, Karaşar Belde Belediye Başkanı Ali Özdamar, Kırbaşı Belde Belediye Başkanı Mustafa Atak, bazı daire amirleri Kaymakam Mustafa Kaya tarafından verilen piknik yemeğinde bir araya geldiler. Göl kenarı ormanlık alan içinde Milli Parklara ait tesis içinde bir araya gelen belediye başkanları, daire amirleri ve muhtarlar Kaymakam Kaya tarafından verilen yemek sonrasında aralarında sohbet ettiler.

Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya; uzun zamandır bir araya gelemediğimiz muhtarlarımız, belediye başkanlarımız ve daire amirlerimizle bir arada olmak amacıyla bu toplantıyı tertip ettik dedi.

Benzer yazılar