21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

H.Necdet Çalışkan’nın Anneler Günü Mesajı…

Hayata gözlerimizi ilk açtığımızda bizleri karşılayan ve ömür boyu karşılıksız sevginin, sonsuz özverinin simgesi olan annelerimiz, değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, sözcüklerle anlatılamayan ve yeri hiçbir zaman doldurulamayan en yüce varlıklardır. Dünyaya getirdiği evlatlarını özveriyle büyüterek koruyan, hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı, en mutlu anlarımızda olduğu gibi, en zor günlerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimiz, yetiştirdikleri sağduyulu, ilkeli ve özgüvenli bireylerle sağlıklı ve gelişmiş toplumların temelini oluştururlar.

Geleceğimizin mimarları annelerimize olan borcumuzu ne yaparsak yapalım asla ödeyemeyiz. Ancak onların yaşamlarını kolaylaştırmak, yalnızca ihtiyaç duyduklarında değil her zaman yanında olmak, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek hepimizin en önemli sorumluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, şefkat ve sevgiyle dünyanın en yüce görevini yerine getiren bütün annelerin Anneler Gününü kutluyor ve her birini ayrı ayrı saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

H.Necdet ÇALIŞKAN BTO Yönetim Kurulu Başkanı

 

Benzer yazılar