27 Eylül, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Engelsiz Atölye öğrencileri ve aileleri Köroğlu Dağ Evleri’nde 2 günlük kamp yaptı…

Beypazarı Belediyesi Engelsiz Atölye’de eğitim gören öğrenciler ve ailelerini Köroğlu Dağ Evleri’nde 2 günlük kampa götürdü.

Beypazarı Belediyesi hayırseverlerin de desteğiyle Engelsiz Atölye’de eğitim gören öğrenciler ve ailelerinden oluşan 45 kişilik gruba Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri’nde kamp yaptırdı. Engelliler ve aileleri arasında iletişimin güçlenmesi ve moral amaçlı olarak düzenlenen kampta 2 gün süresince çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi.

Engelsiz Atölye’nin kendilerine açılmasıyla atölye günlerini iple çektiklerini ve güzel vakit geçirip çeşitli uğraşlar edindiklerini belirten engelliler, atölyede arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli el işleri yaptıklarını ve çok mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler, 2 günlük kamp ile daha da mutlu olduklarını belirtip, kendilerine bu imkanı sağlayan hayırseverlere, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp ve eşi Hamide Özalp’e teşekkür ettiler.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp “Onlar bizim için çok özel ve çok değerliler. Hayırsever vatandaşlarımızın da destekleriyle, doğayla iç içe, gürültüden stresten uzak  eğlenceli vakit geçirmeleri için, böyle bir kamp düşündük. Onların mutlu olması bizleri de mutlu etti” dedi.

Benzer yazılar