28 Ekim, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

En doğal gıda üretimi ödülü ”Beypazarı Maden Suyu”nun…

Uluslararası Güvenilir Gıda Derneği (UGGD) tarafından bu sene dördüncüsü tertip edilen zirvede 'Güvenilir Gıda Sağlıklı Yaşam' ana teması ile sektörün geleceği masaya yatırıldı. Zirvede başkanlığını Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör'ün yaptığı 'Tarladan Sofraya Güvenilir Gıdanın Sektör Boyutu' konulu panelde Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman, Özen Grup Genel Müdürü Cemal Özen ve Dokap Başkanı Ekrem Yüce güvenilir gıdanın sağlıklı yaşama olan etkilerini anlattı.
 

Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi Koordinatörü Kadir Gürbüz, her geçen yıl büyüyen güvenilir gıda sektöründe Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi'nin önemli bir yeri olduğuna dikkat çekti. Zirveye katılımın her geçen yıl arttığına işaret etti. Başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden de zirveye katılım olduğunu aktaran Gürbüz, güvenilir gıda konusunda farkındalık oluşturan zirvenin artık marka haline geldiğini bildirdi. Gürbüz, güvenilir gıda konusunda gerek tüketicileri bilinçlendirmek gerekse güvenilir gıda imal eden firmaları yüreklendirmek için çalışmalarının süreceğini kaydetti.
 

En doğal gıda üretimi ödülü Beypazarı maden suyuna
Bağımsız bir seçici kurul tarafından denetim raporları ve analiz sonuçlarına göre belirlenen firmaların temsilcilerine Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi sonrasında ödülleri verildi.

 

Zirve sonrasında Maden Suyu Kategorisinde En Doğal Gıda Üretimi Ödülü Beypazarı Maden Suyu'na takdim edildi.

Benzer yazılar