05 Ağustos, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BTO, SAFRANBOLU TSO VE ÜRGÜP TSO BİR İLKE İMZA ATTI…

Beypazarı Ticaret Odası Meclis Başkanı Hamdi AYANOĞLU, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet GÖÇMEN, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa ÖZDEMİR ve Melih İNAN, Genel Sekreter Mehmet YURDAKUL dan oluşan heyetimiz, Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami ACAR’ı ziyaret etti.

Kardeş Oda Ürgüp TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet AYDIN ve Meclis Üyelerinin de katıldığı ziyarette Safranbolu TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşme yapıldı.

TURİZMDE KENDİNİ İSPATLAMIŞ VE MARKA OLMUŞ ÜÇ İLÇE ODASI BİR İLKE İMZA ATARAK  KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALADI…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Turizm Kurulu Üyesi olan Oda Başkanları, Beypazarı Ticaret  Odası, Safranbolu TSO ve Ürgüp TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı toplantıda, Kıyaslama Çalışması yapmak, Odalar arası uyumu, hizmet türlerinin genişletilmesini ve sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesini sağlamak, iyi uygulamaları tespit etmek, ortak proje ve sektörel faaliyetlerde bulunarak üyeleri buluşturmak için turizmde kendini ispatlamış ve marka olmuş üç İlçe Odası bir ilke imza atarak ortak Kardeş Oda Protokolü imzaladı.

Toplantının sonunda BTO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet GÖÇMEN “ Öncelikle ev sahipliğinden dolayı  Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami ACAR’a teşekkür ediyorum. Kültür Turizminde söz sahibi İlçe Odalarının bir araya gelmesinin ve bir ilke imza atıyor olmasının önemini biliyor, imzalanan Kardeş Oda Protokolü sonrası ortak faaliyetlere başlayarak, İlçelerimize ve üyelerimize katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Kardeş Oda Protokolümüzün hayırlı olmasını dilerim”dedi.

Benzer yazılar