21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BTO 10.Dönem Akreditasyon Eğitiminde….

TOBB nin 10.Dönem Akreditasyon Eğitiminin birincisi 13-14 Şubat 2014 tarihlerinde TEPAV toplantı salonunda düzenlendi.

10.Dönem Akredite olmaya hak kazanan 40 Oda/Borsa’nın katıldığı eğitime, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Muammer SARGIN ve Hamdi AYANOĞLU, Genel Sekreterimiz Mehmet YURDAKUL ve Akreditasyon Sorumlumuz Raziye UZUNOĞLU da katıldı.

TOBB Akreditasyon Yönetim Kurulu Sekreteri, Türk Loydu Vakfı Denetçileri ve TEPAV Vakfı yetkililerinin sunum yaptığı toplantıda, Akreditasyon Sistemi hakkında genel bilgilendirme yapılırken, 40 Oda/Borsa’nın bir senelik zorlu maratonda, katılmak zorunda olduğu eğitimler, gerçekleştirmesi gereken kriterler ve Yönetim Sistemi değişiklikleri hakkında bilgi verildi.

Akredite olmaya hak kazanan Oda/Borsaların belirli kriterleri yerine getirmesi gerektiğini belirten BTO Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN, Akredite olan Oda/Borsaların ayrıcalıklarına sahip olmak ve Üyelerimize Avrupa standartlarında hizmet vermek amacıyla, Odamız da bu zorlu sürece ilk adımlarını atmıştır. Akreditasyon sistemi Yönetim Kurulumuz, Meclis-Komite Üyelerimiz ve personelimizle birlikte uzun bir çalışma dönemi gerektirmektedir. Bu süreçte başarı elde edebilmek için bizlere destek olacak olan tüm Oda Organlarımıza şimdiden teşekkürlerimi sunarım; dedi.

Benzer yazılar