20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Bozkurt’lar Meydana İndi…

Beypazarı Ülkü Ocaklarında Başkanlık görev değişimi törenle yapıldı.

Ülkü Ocağında yapılan devir teslim töreniyle Yıldırım Özer’den görevi devralan Muhuttin Yılmaz yemin ederek görevine başladı.Törene Ankara İl Ülkü Ocakları Başkanı Ozan Özdemir ve MHP Beypazarı Belediye Başkan adayı Özer Kasap ve çok sayıda Ülkücü yemin töreninde hazır bulundu.

Tören öncesinde ülkücü gençler hanlar önü meydanından ismet bilgiç iş merkezi önüne kadar sloganlar eşliğinde yürüyüş yaptı.”Beypazarı ovası Bozkurt yuvası” ”Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” ”Bozkurt Özer” sloganları ve tekbirlerle yürüyüş tamamlanarak, devir teslim törenine geçildi.

Takke düştü, Kel göründü.

Törende bir konuşma yapan Ankara İl Ülkü Ocakları Başkanı Ozan Özdemir ”Bu gün ülkemizin içinde bulunduğu durum malumunuzdur.Devletin en tepesindeki kurum dün bölücü terör örgütünün yanında olanlara ödül vermektedir.Yolsuzlıklar hırsızlıklar ayyuka çıkmıştır.Tüm bu yaşanan olumsuzluklara ve tehlikeli gidişata dur diyecek olan milli ve manevi değerleri yüksek siz ülküdaşlarsınız.Bizler var oldukça hiç kimse birlik ve beraberliğimizi bozamaz.Takke düşmüş ve kel görünmüştür.Milletimiz gerçekleri görmektedir.”dedi.

Beypazarı Ülkü ocaklarında görevini devir eden Yıldırım Özer’de ”Bugüne kadar onur, şefef ve gururla taşıdığım bu görevi devrederken, görevimde yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen tüm ülküdaşlarıma şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Yeni Başkan Muhittin Yılmaz’da ”Bizim için kutsal olan bu görevde Allah yar ve yardımcımız olsun.Törene katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer yazılar