23 Kasım, 2020

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI…

     Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik ve Beraberlik Voleybol turnuvası Pazartesi akşamı saat: 19.00'da Kapalı spor salonunda yapılan Hırkatepeliler Derneği-Belediye Zabıta Amirliği karşılaşması ile başladı. Karşılaşmayı Hırkatepeliler Derneği 2-0 kazandı.

Birlik ve Beraberlik Voleybol Turnuvası Fikstürü ise şöyle;

BEYPAZARI KAYMAKAMLIĞI VE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü

BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI

                                               Takımlar

      A. Gurubu                                                                          B. Gurubu

HIRKATEPELİLER DERNEĞİ                                    1-  TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE

VİSKOVİCE                                                                2-  AKIN EVSUN

ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. YÜKSEKOKULU       3-  JANDARMA KOMUTANLIĞI

FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ                   4-  TİCARET ODASI            

İMAM HATİP ORTAOKULU                                   5-  GAZİPAŞA İLKOKULU

  • CUMHURİYET İLKOKULU                                       6-  KAYMAKAMLIK
  • YUNUS EMRE TERMİK                                           7-  BELEDİYE                                                    
  • BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

        Kurallar:

1-Maçlar 2. Grup şeklinde oynanacaktır.

2-Tek Devreli lig şeklinde yapılan maçlar sonunda  her gruptan 4 takım  üst tura çıkacaktır.

3-Üst tura çıkan takımlar 

Tur                                                                     2. Tur                                                    FİNAL

Grup 1.    B. Grup  4. İle                    A.1-B.4 ——–Galibi     B.2-A.3  Galibi ile

Grup 1.    A. Grup  4. İle                    B.1-A.4———Galibi     A.2-B.3  Galibi ile

Grup 2.    B. Grup  3. İle

Grup 2.    A. Grup  3  ile                               Eleme Maçları oynanacaktır.

4-Maçlar 3 set üzerinden yapılacaktır.

5- File yüksekliği 2. 35  olacaktır.

6- Takım sporcularının sağlık ve oyun kurallarına uyumundan   takımlar sorumludur.

7- Müsabakalar akşam yapılacak. Maçlara saatinde gelmeyen takım  hükmen yenik sayılacaktır.

8-Maçlar Voleybol oyun kuralları  ile yönetilecektir.

9-Turnuvanın kurallarına ve centilmenliğe aykırı hareket eden takım veya sporcular tertip komitesinin alacağı kararlara uymak zorundadır.

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİZ TERTİP KOMİTESİ

             VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

                 11-04-2016      PAZARTESİ

   SAAT                                                           TAKIMLAR 

19.00                                    JANDARMA     –     KAYMAKAMLIK

20.OO                                  BELEDİYE ZAPITA AMİRLİĞİ- HIRKA TEPELİLER  DERNEĞİ

21.00                                    BELEDİYE      –      GAZİPAŞA İLKOKULU                   

                12-04-2016      SALI

  SAAT                                                           TAKIMLAR

20. 00             ANKARA ÜNİV. M. YÜKSEKOKULU –    İMAM HATİP ORTAOKULU                                    

21.00            FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ –   CUMHURİYET İLKOKULU         

              13-04-2016      ÇARŞAMBA

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00                                   KAYMAKAMLIK-   BELEDİYE                        

 20.00                                   JANDARMA KOMUTANLIĞI  –  GAZİPAŞA İLKOKULU                                                  

21.00                                   YUNUS EMRE TERMİK  –     VİSKOVİCE                            

               14-04-2016      PERŞEMBE

SAAT                                                           TAKIMLAR

9.00               ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU  –  BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

20.OO              HIRKATEPELİLER DERNEĞİ   —   FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ                   

21.00        CUMHURİYET İLKOKULU        –     İMAM HATİP ORTAOKULU         

             VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

           18-04-2016      PAZARTESİ

 SAAT                                                           TAKIMLAR 

19.00                                  GAZİPAŞA İLKOKULU – TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE-     

20.OO                                 JANDARMA     –   TİCARET ODASI               

21.00                                   FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ –   YUNUS EMRE TERMİ

                  19-04-2016      SALI

SAAT                                                           TAKIMLAR

9.00           BELEDİYE   ZABITA AMİRLİĞİ   – CUMHURİYET İLKOKULU                                               

 20.OO          İMAM HATİP ORTAOKULU    –    YUNUS EMRE TERMİK                                                 

 21.00             KAYMAKAMLIK      –   AKIN EVSUN                                               

                     20-04-2016      ÇARŞAMBA

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00                JANDARMA KOMUTANLIĞI  –  BELEDİYE                                                      

20.OO              TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE –  TİCARET ODASI             

21.00                HIRKATEPELİLER DERNEĞİ     –     VİSKOVİCE                  

                21-04-2016      PERŞEMBE

  SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00            ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU  –  FATİH M. VE TEKNİK A. LİSESİ                   

20.OO           YUNUS EMRE TERMİK  —   BELEDİYE ZAPITA AMİRLİĞİ

 21.00            AKIN EVSUN             –       GAZİPAŞA İLKOKULU

                       VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

                  25-04-2016      PAZARTESİ

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00             TÜRK EĞİTİM SEN 5.NOLU ŞUBE    –     JANDARMA KOMUTANLIĞI        

20.OO           TİCARET ODASI       –         KAYMAKAMLIK    

21.00             ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU –   HIRKATEPELİLER DERNEĞİ       

                26-04-2016      SALI

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00                                   VİSKOVİCE   –   FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ                                                          

20.OO                 İMAM HATİP ORTAOKULU     –  BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ                                                  

 21.00                   BELEDİYE    –   AKIN EVSUN                                                        

                 27-04-2016      ÇARŞAMBA

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00                  TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE –  KAYMAKAMLIK           

20.OO                 TİCARET ODASI- GAZİPAŞA İLKOKULU                                                   

21.00                    ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU   -CUMHURİYET İLKOKULU  

                   28-04-2016      PERŞEMBE

 SAAT                                                           TAKIMLAR

 

19.00                                     VİSKOVİCE   –  BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ                 

20.OO               FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ   –    İMAM HATİP ORTAOKULU                    

21.00                 JANDARMA KOPMUTANLIĞI       –        AKIN EVSUN         

                         VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

            02-05-2016      PAZARTESİ

SAAT                                                           TAKIMLAR 

19.00        HIRKA TEPELİLER  DERNEĞİ – CUMHURİYET İLKOKULU                                                      

20.OO          VİSKOVİCE   –  İMAM HATİP ORTAOKULU                                     

21.00             FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ   –   BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

                     03-05-2016      SALI

SAAT                                                           TAKIMLAR

20.00              TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE  -BELEDİYE                                    

21.OO              ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU  – YUNUS EMRE TERMİK    

                  04-05-2016      ÇARŞAMBA

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00             HIRKATEPELİLER DERNEĞİ  -İMAM HATİP ORTAOKULU                       

20.OO           VİSKOVİCE    – CUMHURİYET  İLKOKULU                                                  

21.00            TİCARET ODASI  –   AKIN EVSUN                        

                       05-05-2016      PERŞEMBE

SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00                                    GAZİPAŞA İLKOKULU   –     KAYMAKAMLIK

20.OO                                   TİCARET ODASI           –       BELEDİYE                    

21.00                                     HIRKATEPELİLER DERNEĞİ      –    YUNUS EMRE TERMİK   

                      09-05-2016      PAZARTESİ

 SAAT                                                           TAKIMLAR

19.00                                    VİSKOVİCE     –     ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU 

20.OO                                   CUMHURİYET İLKOKULU  –       YUNUS EMRE TERMİK        

21.00                                     TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE  –   AKIN EVSUN

 

   

                 

 

Benzer yazılar