24 Temmuz, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı Sanayi Yolu Sıcak Asfalt Kaplanıyor…

Beypazarı Aşağı Sanayi esnafının sık sık yapılmasını istediği Alparslan Türkeş Bulvarı yanındaki yolun yapımına başlandı

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp ve istekli çalışmaları ile dikkat çeken meclis üyesi Doğan Yılmaz gece saat 01 olmasına rağmen aşağı sanayide sıcak asfalt çalışmalarının başında bulundular.

Aşağı Sanayi Alparslan Türkeş Bulvarı yanında Total Benzinliğinden başlayarak, Gazipaşa üstgeçidine kadar uzanan yol Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerince sıcak asfalt kaplanıyor. Gece geç saatlerde başlayan çalışmalar hızla devam ediyor. Sıcak asfalt çalışmasının gün içinde tamamlanması planlanıyor.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp “Hergün yüzlerce aracın kullandığı aşağı sanayi yolumuzun daha kalıcı ve sağlam olmasını istedik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek bu yolunda sıcak asfalt yapılmasını Büyükşehir Belediyesi olarak üstlendi ve hemen talimat verdi. Geceden başlayan çalışmalarla bu bölge hem güzel bir görünüm kazandı hem de toz ve çamurdan kurtuldu. Kendisine şahsım ve bölge esnafı adına teşekkür ediyorum. Hayırlı Olsun” dedi.

Benzer yazılar