20 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı Okul Taşıtları ve Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi İftar programında Buluştu

Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Ercan’ nın da katıldığı iftar programında şehitlerimiz ve vefat eden kooperatif üyeleri için içinde mevlit okutuldu.

Kooperatif Başkanı Mehmet Doğan, kongrelerinin ardından iftar programında bir arada bulunmanın verdiği mutluluğu dile getirirken katılımcılara Teşekkür edildi.

Düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Kadir ekinci, belediye başkanı Tuncer Kaplan, Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Ömer Ercan, Kooperatif başkanı Mehmet Doğan ve bazı din görevlileri ile üyeler katıldı.

S.S Okul Taşıtları ve Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Doğan, bu gün gündüzde Kooperatifin olağan genel kurulunu yaptıklarını ve yönetimde değişiklik yaşanmadığını söyledi.

Yapılan  Olağan kongresinin ardından da akşam iftar yemeğinde üyeleriyle bir araya geldiklerini belirten Doğan, “yemeğimize sayın kaymakamımız ve Sayın Belediye başkanımız da katılmışlardır. Yemeğimize katılan davetlilerimize ve üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Allah herkesten razı olsun” dedi.

 

 

Benzer yazılar