18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Beypazarı İçin Her Hizmetin Yanındayız…

Mhp Beypazarı belediye başkan adayı Dr. Özer Kasap seçim sonrası basınla bir araya geldi.

Seçim sürecini değerlendiren Özer Kasap yaşanılan seçim sürecinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması bizim için çok önemli idi ve bunu başardık.Kavgasız gürültüsüz bir seçim süreci yaşandı.Halkımızın takdiri ile Ak parti adayı kazandı.Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum.Bizlere oy veren vermeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum dedi.

Dr. Özer Kasap önümüzdeki dönemde aktif siyasetin içinde bulunmayacağını görevine dönerek doktorluk mesleğini icra edeceğini belirtirken ileriye yönelik siyasette bir planlamasının olmadığını uzun bir süreç olması dolayısı ile şimdiden birşey söylemenin doğru olmayacağını ayrıca seçim çalışmaları ve alınan sonucun parti içerisinde mutlaka değerlendirilerek eksiklerin hataların tespit edilerek düzeltilmesi noktasında çalışmalar yapılacağını söyledi.

Amacımız Muhalefet Şerhi Değil Beypazarına Hizmet

Meclis üyeleri adına soruları yanıtlayan İskender Başer ise mecliste Mhp grubu olarak izleyeceğimiz yol muhalefet şerhi koymak değildir.Bizim sevdamız Beypazarı Beypazarının hayrına olacak her hizmete sonuna kadar destek olacağız.Beypazarı için kim bir çivi çakarsa biz ona destek olacağız dedi.

www.starfmhaber.com-İlyas Aydoğan

Benzer yazılar