21 Eylül, 2018

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BEYPAZARI BELEDİYESİ MASA TENİSİ TURNUVASI BAŞLIYOR…

Beypazarı Belediye Başkanlığının düzenlediği Belediye Personel Masa Tenisi turnuvası bugün saat:18:00'de yapılacak ilk karşılaşma ile başlayacak.

Bayanlar ve Erkekler olarak iki kategoride gerçekleştirilecek turnuva Beypazarı Belediyesi Gençlik Merkezinde yapılacak.

Çekilen Kuralar sonrası Katılımcı ve eşleşmeler şöyle gerçekleşti:

ERKEKLER

A  GRUBU    

1    KAMİL YURDAKUL

2    HAKAN ÖZMEN

3    ŞENOL KOÇAK

4    MEHMET TÜRKOĞLU

5    KAAN BERK AYDAŞ

6    İSMAİL KAYABAŞI

7    EROL ERTÜRK

8    YAKUP TÜRKOĞLU

B  GRUBU    

1    BÜLENT TUNCEL

2    DURMUŞ BIDAK

3    YÜCEL TİFTİKCİ

4    KENAN OĞUZ

5    HÜSEYİN DEMİREZEN

6    AHMET GENCER

7    FİKRİ BAŞAL

8    İSMAİL IŞIK

C  GRUBU    

1    OKAN SARAÇ

2    KADİR TÜRKOĞLU

3    SİNAN OSMAN GÜRBÜZ

4    MUSTAFA ERTUĞRUL

5    MUSA YILMAZ

6    ATİLLA KOCABAY

7    ALPER ÇAKIROĞLU

8    ŞENER FIRAT

D  GRUBU        

1    METE TANRISEVEN

2    ŞERAFETTİN ÖZDEMİR

3    HASAN VARLIK    

4    MUHSİN ÖZDEMİR

5    CEM KOÇYİĞİT    

6    MUSTAFA KÜÇÜKPAZARLI

A     GRUBU                    

1    KAMİL YURDAKUL                     

2    HAKAN ÖZMEN                      

                                                    

3    ŞENOL KOÇAK                      

4    MEHMET TÜRKOĞLU                              

5    KAAN BERK AYDAŞ                      

6    İSMAİL KAYABAŞI                      

                                                  

7    EROL ERTÜRK                     

8    YAKUP TÜRKOĞLU                                

B    GRUBU

1    BÜLENT TUNCEL

2    DURMUŞ BIDAK

3    YÜCEL TİFTİKCİ

4    KENAN OĞUZ

5    HÜSEYİN DEMİREZEN

6    AHMET GENCER

7    FİKRİ BAŞAL

8    İSMAİL IŞIK        

                                                

C    GRUBU                                     

1    OKAN SARAÇ

2    KADİR TÜRKOĞLU                      

3    SİNAN OSMAN GÜRBÜZ                              

4    MUSTAFA ERTUĞRUL                                     

                                                                              

5    MUSA YILMAZ                                            

6    ATİLLA KOCABAY                      

7    ALPER ÇAKIROĞLU                                         

8    ŞENER FIRAT                                            

D    GRUBU

1    METE TANRISEVEN

2    ŞERAFETTİN ÖZDEMİR

3    HASAN VARLIK

4    MUHSİN ÖZDEMİR

5    CEM KOÇYİĞİT

6    MUSTAFA KÜÇÜKPAZARLI

 

BAYANLAR 

A GRUBU        

A1    BETÜL BAŞARAN    

A2    ZEHRA KILCI    

A3    EBRU TURAN    

A4    FİLİZ TİREKİ    

A5    SÜHEYLA DÖNMEZ    

        

B GRUBU            

B1    SELMA KOÇAK        

B2    GÜL ÖZDEMİR        

B3    EMİNE ÖZEN        

B4    YEŞİM ÇALIŞKAN        

B5    DUYGU KAYA        

            

A GRUBU            

            

1    BETÜL BAŞARAN        

            

2    ZEHRA KILCI        

3    EBRU TURAN        

            

4    FİLİZ TİREKİ        

5    SÜHEYLA DÖNMEZ        

            

B GRUBU            

            

1    SELMA KOÇAK        

            

2    GÜL ÖZDEMİR        

3    EMİNE ÖZEN        

            

4    YEŞİM ÇALIŞKAN        

5    DUYGU KAYA        

Benzer yazılar