28 Ekim, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

BAŞKANIN DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI…

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan,

“Yaşlılarımız geçmiş ile gelecek arasında köprü vazifesi gören, kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan ve her zaman tecrübelerinden yararlandığımız değerli varlıklarımızdır.

Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemini bir kere daha hatırlayarak, onları sadece yılın bir günü değil, onların toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlamamız gerekmektedir” diye konuştu.

“Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak devletimizin ve halkımızın öncelikli görevleri arasındadır.

Bu anlayışla gerek yaşlılarımızın rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri, gerekse sosyal hayatta daha fazla rol oynamaları için devletimiz bir takım çalışmalar yürütmektedir” diyen Tuncer Kaplan,

“Büyüklerin varlığı bağlı olduğu ailenin birleştirici unsurudur. Bu bakımdan çocuklarımıza, büyüklerine gösterecekleri sevgi ve saygının önemini anlatıp, aradaki bağları daha da sağlamlaştırmalıyız.

Bu düşüncelerle tüm büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Benzer yazılar