21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Avni Erdoğan’dan Basın Açıklaması…

4 yıl boyunca Ak Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı’nıbugüne kadar şeref ve gururla yürüttüm.

12 Eylül 2010 tarihinde referandum 27 Haziran 2011 tarihinde de genel seçim süreci yaşadık, her ikisinde de Beypazarı ve AK Parti’nin adına büyük bir başarı sağladık.

Yine Beypazarı Belediye Başkanlığı’nı kazandırarak güzel hizmetlerin önünü açtık.Kanalizasyon çalışmaları , içme suyu temini ve şebeke yenileme çalışmaları ,arıtma tesisi yapımı , park ve yeşil alan yapım işleri ,asfalt yapım çalışmaları,kapalı Pazar yeri yapımları,restarasyon çalışmaları ilçemize kazandırılan hizmetlerin bir kısmı en önemli hizmet ise borç batağındaki belediyemizin borcunun sıfırlanması.

Partimize yakışır bir ilçe binası teşkil ettirdik, üye sayımızı kat ve kat artırdık.

4 yıllık süreç içerisinde yapılan tüm bu başarılı hizmetleri başta yönetim kurulu üyelerim olmak üzere Kadın ve Gençlik Kollarımız ,Belediye Başkanımız,İl Genel ve Belediye Meclis üyelerimizle birlikte bir uyum içerisinde çalışarak başardık.Azimle çalıştık.

Geride kafamızı önümüze eğecek hiçbir eylem ve fiil bırakmadık,başımız dik ve alnımız akatır.

30 Mart 2014 Yerel Seçimler nedeniyle Belediye Başkan Adaylığı için 30 Kasım 2013 tarihinde İlçe Başkanlığı görevimden istifa ettim.Bu görevi benden daha başarılı şekilde yürüteceğine inandığım bir arkadaşımıza, Sayın Mehmet YAYIN’A devrettim.

Bugün itibarı ile Belediye Başkan Adayımız’da belirlendi.Ben dahil 10 aday adayı içerisinden bir arkadaşımız Sayın Tuncer KAPLAN Aday oldu.

AK Parti Camiası ve Beypazarımız için hayırlı olsun.

4 yıllık çalışma sürem içerinde şahsıma destekleriyle güç katan yönetim kurulu üyelerime, Kadın ve Gençlik Kollarına,Belediye Başkanları,İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimize ,Mahalle ve Köy Temsilcilerimize, Parti Üyelerimize ,Muhtar ve Sivil Toplum Kurulu Temsilcilerimize, Resmi Kurum,Amir,Memur ve çalışanlarına ve tüm halkıma sonsuz teşekkürlerimiz sunarım.Beypazarı’ndaki vatandaşlarıma hakkım helaldir.Onların da haklarını helal etmelerini diler ve umarım.

Bundan sonraki dönemde AK Parti’nin bir üyesi ,Beypazarımız’ın bir ferdi olarak gücümün yettiği oranda hemşerilerimin her daimhizmetinde olacağımı bildirir.Tüm kamuoyuna saygılarımı sunarım .

Avni ERDOĞAN

AK Parti Üyesi

Benzer yazılar