27 Eylül, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Anadolu Gençlik Derneğinde görev değişimi yapıldı…

Beypazarı Anadolu Gençlik Derneğinde görev değişimi yapıldı. Yeni göreve getirilen Cengiz Yılmaz eski ilçe başkanı Selahattin Uysal’dan görevi teslim aldı.

Beypazarı Terminal Çay Salonunda yapılan devir teslim törenine AGD Genel Başkanının Özel Kalemi Mahmut Poyraz, AGD Ankara İl Başkanı Hasan Karaman, İl Yönetiminden Fatih Ağırtaş, MGV Beypazarı eski ilçe Başkanı Selahattin Uysal, Beypazarı MGV’den yetişenler ve eski MGV yöneticileri ile gözlemci olarak Saadet Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Süleyman Canbaz ve il yönetiminden Dursun Kaya da katıldı.

Cengiz Yılmaz ‘’Beypazarı’nda 12 Eylül sonrasında MGV’nin kuruculuğunu yaptığını belirterek uzun yıllar MGV’ye hizmet ettiğini, bu dava ile İmam Hatip lisesinde öğrenci iken tanıştığını, o günden bu güne aynı çizgide yoluna devam ettiğini belirterek Öğretmenlik görevi mi ifa ederken 2004-2009 yılları arası Kırbaşı Belde Belediye Başkanlığı yaptım, 2009 seçimini kaybedince tekrar öğretmenlik mesleğine döndüm. Şimdi eğitimci olarak gençlere öğretmenlik yapıyoruz. Anadolu Gençlik Derneği faaliyetleri bize yabancı değil. Zaten gençlerle birlikteyiz. Bu görev manevi olarak zor bir görev ama başarılı olacağız. Bana destek olmak üzere burada bulunanlara teşekkür ederim’’ dedi.

AGD Ankara İl Başkanı Hasan Karaman Cengiz Yılmaz’a yeni görevi verirken başarı diledi. Yeni AGD Başkanı Cengiz Yılmaz görev teslim töreninde eski başkan Selahattin Uysal’dan görevi teslim alarak kucaklaştı. Görevi Teslim eden Selahattin Uysal’a ‘’görevi teslim ediyorsun ama dışarda kalmıyorsun, yine Cengiz Başkanla ve yeni yönetimle birlikte görev yapmaya devam edeceksin’’ denildi.

Yeni görevi teslim alan Cengiz Yılmaz AGD binasının müstakil bir yer olması gerektiğini belirterek yeni bir yer aranması ve AGD’nin eski yerinden buraya taşınması ile birlikte faaliyetlere başlayarak Beypazarı’nda yeni bir sayfa ve yeni bir dönem açılacağını, AGD İlçe yönetiminin de yine istişareler sonrasında yeniden oluşturulacağını belirtti.

Benzer yazılar